Hayatimda ilk defa fitnessa gidicem. orda benle olgilenirler mi? yapmam gerekenlee neler?

20 yasindayim ve biraz vucudumun forma girmeye ihtiyaci var. ayrica birakmamak uzere fitness la ugrasmak istiyorum.
ama ilk gunler icin birax cekiniyorum. yani benle ilgilenirler mi falan diye endiseliyim. ve ne yapicagimi bilmiyorum

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın olduğun için bence başının üstüne koyarlar :D abazalardan uzak dur hocan seninle ilgilenir :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ya kızsan hocalar daha cok üstüne düşüyor net bunu gördüm yani ayrıca naparım ne ederim ilk gün diye düşünme hocan özellikle ilk gün sana yardım edecektir salonda sonra sana bir program verir ya da bir liste gösterir şunu şunu yap diye sende onları uygularsın rahat ol ama sıkıntı şurda hocan erkek ise eger cok fazlada yardım etmesin sana ya cok içli dışlı oluyor hocalar kızlarla ve adamların düşünceleri daha sonradan gördüğüm için pek tavsiye etmiyorum acıkcası sadece hoca sana anlatsın nasıl yapcagını kendi üzerinde göstersin o kadar ama senin üzerinde göstermesin hareketleri.

1|0
    0|0
    • kimse elimi kolumu tutup da bir seyler yaptitamaz bana. yardımın da sınırı var

• :) olacaktı

• ricalar :)

• Çekinme özel olduğumu hisset turkiyedde o kdr koty fizikli insanlar varken sigara içen sagliksiz beslenen varken sen fark yaratmak için bir yola giriyisun

1|0
    0|0
  • kaydolurken hocalara oraya ne amaçla gitmek istediğini söyle. oradaki hocalara durumun anlat. onlar sana bir program hazırlayacaktır. o programa göre spor salonunda egzersiz yaparsın. kimi kas yapmak için gider , kimi kilo vermek için , kimi de göbek eritmek için gider. her birinde uygulanacak işlemler farklıdır.

0|0
    0|0
  • Ben ilk gittiğimde çok utandım. Sanki herkes bana bakıp gülecek gibi hissettim. Sonra 20 lik kizlarin ağırlık kaldırırken çıkarttığı haaa hööö diye sesleri duyunca dedim kimse beni fark etmez bile 😆😆öyle başladım alıştım gitti. Istersen ilk gündüz git. Gündüz pek kimse olmaz. Alisirsin bir kac güne. Sonra akşamları gidersin

0|0
    0|0
  • Hareketleri gösterirler yapman gerekenleri söylerler sende ne yemen gerekli felan sorarsın ilk 2 gün alışmakta biraz çekinirsin sonra alışırsın

0|0
    0|0
  • Antrenörlerden destek alabilirsin. Sıfırdan başladığın için zaten programla çalışman daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Evet yardimci olur fitness koçu. Tabi salon dandik değilse.

0|0
    0|0
  • orada antrenörler vardır ilgilenirler

0|0
    0|0
  • az güzelbi Kıkizsan ilgi manyağı olacaksın haberin yok.

0|0
    0|0
  • Para verirsen...

0|0
    0|0
  • Evet hocalar var

0|0
    0|0
  • Spor salonu kalitesine göre değişir

0|0
    0|0
  • Orayı sen çocuk parkı mı sandın aDF: Hemde öyle bir ilgilenirler ki..

0|0
    0|0
  • olabilir bak bu güzel aferin sana

0|0
    0|0
  • Salona göre değişir o ama bırakmamak üzere zor söyliyim

0|0
    0|0
  • hemde nasıl ilgilenirler

0|0
    0|0
  • ilk 15 gün her yerin inanılmaz ağrır hamlıktan. Sonraki günler ise bomba gibi olursun. Sakın pes etme, sakın!

0|0
    0|0
  • güzelsen hocalar seni bırakmaz yavşayanlar bile olur

0|0
    0|0
    • vay be :)

• ya ben eşime enerji ayırırım her gün genel de kız lar senin gibi mi düşünür kü evde kalıcam bu gidişle :D

• 😊😊😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben gidiyorum son bir aydir canim gercekten ilgileniyorlar. Ilk once yavas tempota kosu bandi vs. Gibi basliyor hoca sonra yavas yavas cihazlari gosteriyor taniman icin daha sonra ise bir kac olcu aliyor boy kilo iste gobrk olcusu vs. Ona gore program hazitliyor gun gun

1|0
    0|0
    • herkes ayri ayri calisiyo dimi

• umarim oyle olur. sagol :)

• Rica ederim canim :)

• Gittiğin yere bağlı ben ilk gittiğimde çok güzel ilgilenmişlerdi de ben bıraktım.

0|0
    0|0
  • İlgileniyo hocalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...