Arkadaşlar nasıl?

arkadaşlar merhaba benim kız kardeşim var 13 yaşında çok ama çok güzel bir kız ama kardeşim 180 cm boyu var 90 kilo o kadar göstermiyor ama yinede 90 kilo çatlakları var karnında ünlü olmak istiyor oyuncu ama tüm oyunculardan güzel diyebilirim bu kadar kilolu olmasına rağmen okulda ki herkes kardeşime aşık zayıflamak ve çatlaklarını götürmek istiyor ne yapabilirim teşekkürler

Güncellemeler:
krem varsa önerin para hiç önemli değil hiç birşey için sadece çatlaklar gitsin

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeğe başlamadan 2 bardak zorda olsa su için. Sonra bir bardak da yemeğin ortasinda. Böylece midenizin yarısı doldu. Az bir yemek bile sizi tok tutacaktir. Sonrada internette spor videolarını acin. 15 dk yeterli. Birde sabah kalkar kalkmaz yemek yemeyin, sabah kahvaltidan once yağ yakan emzimler dolar, sabahda 15 dk. egzersin yapin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lahana suyu icsin ben zamaninda bu yontemle 30a yakin kilo verdim yuruyus ve lahana suyuyla

0|0
    0|0
    • nasıl kaç ayda

• Hayir hic bir zarari yok vucuda zarar vermek haramdir Rabbimin yapma dedigi biseyi yapmam cok sukur

• çok şükür tamam çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• bol bol yemek yesın

1|0
    0|0
  • 13 yaşındasın anladım :D boya hayret ettim doğrusu maşallah :D

0|0
    0|0
  • Sıkılaşması lazım zayıflayarak

0|0
    0|0
  • Diyet yapsın çatlaklıklar için kremler vardır

0|0
    0|0
  • 12 yaşında 180 cm çok uzun ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 13 yaşa 1.80 boy mu 😨 baskete yönlendirin bari sporcu olsun oyuncu olup napacak boşver. Ki daha yaş 13 o daha çok boy atacak. 1.90ı bile görür belki. Fazla uzunmuş aslında bir kız için yani ama sporda çok iş yapar voleybol da olabilir.

0|0
    0|0
  • vay arkadaş biz niye 160 kaldık lan ne yedi içti

0|0
    0|0
  • 13 yasinda 180 boyu var hihim..

0|0
    0|0
    • kıskanma bizde genetik

• Kizim neyini kiskancam laf atcam diye sacmaliyorsun farkinda degilsin kiskanilacak neyi var. d. d

• herşeyim var allaha şükür sende olmayanlar

• Yüzü güzelse digerlerinin pek önemi olmaz zaten

0|0
    0|0
  • 13 ve 180 mi dedin 😨 bizim hakkımızida o almış :-D çatlaklar geçmez sporla sertleşir sadece :D

0|0
    0|0
    • bir çok ünlünün çatlağı vardı ama kremlerle geçmiş para hiç önemli değil sadece geçsin

• umarım geçer ama zor sadece kilodan değil boyu uzarkende olmuş olabilir yaşına gore baya uzun

• genetik geçer inşallah dua et

• spor yapsın ekmek ve tatlıyı kessin

0|0
    0|0
  • Bu sensin di mi

0|0
    0|0
  • Gğzellik merkezine gitsin

0|0
    0|0
  • Eminim ki çirkin birisin ve 13 yaşında olan kişi kardeşin değil sensin. O kiloyla tabi olur önce adam akıllı zayıfla ve spor yap zamanla et sıkılaşacağından çatlaklarda geçecek minik.

0|0
    0|0
    • hayır kardeşim ve kız dünyanın en güzel kızı heryerde kıskanılıyor

• spor yapsin. bir salona yazdr orda ilgilnsinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...