'Gruptan çıkarsak Galler'le eşleşiyoruz hala şansımız yüksek' diyenler vardı, hala fikriniz değişmedi mi?

Hakkaten lan, bir de en iyi üçüncü olursak Galler'le eşleşiriz diye seviniyorlardı. Gördük dün, turnuvanın en büyük favorilerinden Belçika'yı 3-1 yendi adamlar.

1|2
1|21

En İyi Kız Görüşü

• Galler bizi dagıtırdı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• en zor grup bizde. ispanya ve hırvatlar final oynar diyen biri vardı:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 20

• onlar gelir mi bilmiyorumda galler kritiği yapmak gerekirse gruplarda iyi oynadılar, ingiltereye yani büyük abilerine şanssızlık mı diyelim tecrübesizlik mi diyelim bilemedim 2-1 ile yenildiler. k. irlanda maçı hariç hep üstüne katarak ilerlediler, dünkü maçtada çok iyilerd bu iyi olmalarında bir nebzede ne yapmak istediğini anlayamadığımız bir belçika vardı, bu galler portekizinde canını sıkar, sahada hedefi olan itkeli bir takım görüyorum ve futbolada bu enerjilerini doğru yansıttıklarını görüyorum... :D

0|0
    0|0
  • Galler ile eşlesek
    yine elenecektik
    çıktık ama elendik derlerdi hep bir iyimserlik:))
    Galler süpriz yaptı ben Belçikanın en az yarı final görecegini düşünüyordum

0|0
    0|0
  • 3-1 yendiler die bizim su mu koymamız gerek? fatih terim ve arda şımarıgı milli takımı bitirdi iykide çıkamadık gruptan düşünemiyorum ozaman egolarını allah korusun fatih terim denen kibirli mahlukattan. buraya katılmamız bile başarı diyen ardaya söz yok böyle kaptan mı olur? fatih terim denen kibir babasıda kendi dinler sadece terim yüzünden çıkamadık o gruptan aksini söyleyen futbol özürlüsüdür

0|0
    0|0
  • Galler iyi oynuyor. Ama A Milli Takım hasbelkader çıksaydı gruplardan Portekiz ile final mücadelesi için kapışacağını öngörüyordum. Çünkü kolay gaza gelen ve tutturdu mu turnavalarda sonuna kadar getirebilen bir takımız. Ama olmadı!

0|0
    0|0
    • O dediğin tempolu oynamaya yatkın bir kadro varken mümkündü, 2008'de İspanya'nın iyi golcülerinden Nihat, it gibi koşabilen Tuncay, iyi zamanlarındaki Hamit, Emre Belözoğlu, Semih falan vardı. Serven Çetin bile şu anda oynayan stoperlerden çok daha iyiydi la.

Biz tempolu, sert takımlara karşı oynayamıyoruz, eğer Çek Cumhuriyeti'nde biraz kondüsyon olaydı o maçta da yenemezdik.

• Yorumun mantıklı. Zaten aldıkları 3 puan bile şaşırttı beni. Göreceli olarak zor bir gruba düşmüştük. İşin aslı ben 1 puan alır, dönerler diyordum. İspanya ve Çek maçlarındaki fazladan birer gol bizi uçururdu ama demek ki bizden daha iyileri varmış.

• zamanında nasıl bir öngörüyle sorduysam bu soruyu galler şampiyon olur diye :D

www.kizlarsoruyor.com/.../q5205316-euro-2016-turkiye-harici-favoriniz-hangi-takim

gizliden nasıl çıkabilirim ki :)

0|0
    0|0
  • #Goller peş peşe gelirdi artık :S

0|1
    0|0
  • Dun maci izledim ama belcika italya macinda hrnildi ama bunkadar kotu oymadi haketti resmen. Bize gelecek olursak galler ezer gecerdi ben bu kadar diri takim gormedim

0|0
    0|0
  • İyiki çıkmamışız daha çok rezil olurduk

0|0
    0|0
  • galler yendi diye belçika yı bizi de yenerdi diye bir düşünce olamaz.
    Hırvatistan çeklerle berabere kaldı biz yendik o zmn bizimde hırvatistanı yenmemiz lazımdı
    hırvatistan bizi 1-0 yendi ispanya 3-0 yendi hırvatistan ispanyayı 2-1 yendi o zmn hırvatistandan en az 5 yememiz lzmdı böyle saçma şey mi olur.
    Top yuvarlak ne zmn ne olacağı belli olmaz biz gruptan çıksaydık galler le şansımız yüzde 50-50 idi.

0|0
    0|0
    • Çek Cumhuriyeti oldukça yorgundu bize karşı, ki o maçta da bizden kötü oynamadılar, hatta daha net pozisyonları vardı.

Galler'i izlemedin heralde, diri, öküz gibi savunan, çok koşan ki bizim takımın en zayıf olduğu konu, yorulmadan oynayan bir de üstüne Bale olan bir takım.

Bizim bu tarz oynayan takımlarla mücadele etmemiz mümkün değil maç daha 60. dakkada biterdi.

• Top yuvarlak. Sen, beni yenersin
    Seni, o
    Onuda, ben gibisinden bu işler belli olmaz yani

0|0
    0|0
  • Belli olmazdi

0|0
    0|0
  • Her şer de bir hayr vardır dedikleri bu olsa gerek. Kim bilir karşılassaydık en az 5 yiyebilirdik

0|0
    0|0
  • Galler gollerdi bizi

0|0
    0|0
  • belli olmazdı bu işler.
    bence bu şekilde iyi oldu, çekidüzen verilir en azından

0|0
    0|0
  • Liseli sıkıysa Almanyayıda yensinler görek?

0|0
    0|0
  • adamlar yürekleriyle oynuyor

0|0
    0|0
  • Galler i biz yenebilirdik

0|0
    0|0
  • Belçika güçlü bir takım değil

0|0
    0|0
    • Belçika en üst seviyedeki ulusal takımlardan biri.

• Şans diyorum sana belçika ligi ne düzeydeki milli takımı ne düzeyde olsun.

• Solunda Hazard, sağında De Bryne oynuyor lan o takımın? Forvetlerinde oynayan Lukaku bizim iki forvetin toplamı kadar, Thomas Vermaalen seviyesinde bir tane stoperimiz var mı? Kalecileri Dünya'nın en iyi üç kalecisinden biri.

İzlanda'da adam gibi profesyonel lig bile yok ama adamlar bizimkilerden çok daha üstün ona bakarsan.

• eski çamlar bardak oldu üstadım :-)

0|0
    0|0
  • onu diyenlerden biri ben değildim ama biz gallerle eşleşsek, onları eleriz...

0|0
    0|0
    • Biz Gallerle eşleşsek ebemize atlarlar, hayatta dayanamaz bizimkiler o korakor, öküzleme futbola.

• Tabikide ya yok bir ahraz der favori Belçika yok biyahraz der Galler dayanıklı Sonuçta Almanya Şampiyon olur

• @Üyeisminibelirleq almanya çok güçlü, olabilir.

Yükleniyor...