#Trabzonspor'un beklediği başarı #neden gelmiyor. Gördügünüz eksikler veya yanlışlar neler. Yorumlarınız?

Trabzonspor'un beklediği başarı #neden gelmiyor. Yorumlarınız?
#Trabzonspor'un beklediği başarı #neden gelmiyor. Gördügünüz eksikler veya yanlışlar neler. Yorumlarınız?

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonspor basli basina yanlis zati :)
    Not: Fenerbahceliyim :)

0|0
    0|0
    • çok tatlısın pembe :D
      yani başlı başına yanlış bilemedim yani değil sanırım, çok geçiştirdin olayı sanki, daha açmak istersen eksikler neler gördügün yani

• Oyle daa😂😂

• Sen nerelisun?

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspor dan beklenti nedir? Turkiye nin en iyi takımı olması mi yoksa anadolunun en iyisi olması mi

Ever mesele anadoluysa zaten en iyisi Trabzon. İstanbul dışında bir takimin 3 büyükler diye tabir edilen takımlarla bas etmesi imkansız. En fazla bir iki sezon tepeye oynarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Her sene çok oyuncu transferi
    degişen teknik direktörler
    dogru bir sistemi yok..
    bunun gibi nedenler

0|0
    0|0
    • şu ana kadar ki yorum yapanlar arasında gene yüzeysel yaklaşsanda temele inmeye çalışan sen oldun evyvallan, katıldığım noktalar var

• Uzun yıllar 1996 nın etkisinden kopamadılar , üzerine 2005 de aynı şekilde son olarak da 2011 iyi gittikleri sezonlarda Fenerbahçe den tokatı yiyip oturdular hep . 2011 de ki oyunlarla şampiyonuz dediler ama kumpaslar ortaya çıktı hayalleri yine başka bahara kaldı o kupa trabzon a gelecek diyenler fenerium'dan maketini alabilirler :)

0|0
    0|0
  • Geçmişte yanlış yönetim, sabırsız ve klübe zarar veren taraftar

0|0
    0|0
  • Trabzonsporda ruh yok o yuzden bence sampiyon olduğumuz senelerdeki gibi kendi cocuklarimizi oynatmamiz lazim

0|0
    0|0
    • bu çok söylenen bir laf kendi içinden oyuncu yetiştirmek peki gerçekci mi bu sence çünkü ts nin şampiyonluklarını aldığı senelerde türkiye kapalı bir ülkeydi, ligimizdede o dönemlerde çok yabancı oyuncu yoktu vardıysada yakın bölge ülke oyuncularıydı, yugoslov, macar, bulgar falan..1980 den sonra avruya yaklaşan ve daha açık bir toplum olmaya başladık ve çok çok sonrada yabancı futbolcuların geldiği bir ülke olduk. yani o dönemin şartlarında içe dönüp futbolcu yetiştirmek mantıklı ve şartların dayatması olabilir ve neticede alınmış olabilir ama bugun için halen bu geçerli midir senece.

• yeni stad yapılıyor yeni hoca beklentin nedir birde 50. yıl da şampiyonluk parolası da var biliyorsundur

• bir pok olacağini dusunmuyorum ayni seyler takim hic guven vermiyor eski maclarin tadi yok tabi sabirli olursak sabredersek belki bisleeer olur diye dussunuyorum ersun yanaldan fazla bise beklemiyorum ama yeni stad heycan verecek bizlere insallah guzel basarilar elde ederiz

• En önemli zamanında fenerbahce şampiyonluğu çaldığı için

0|1
    0|0
    • 35-36 yıllık bir peroyttan bahsediyorum, sürekli yarışan bir kulup hüviyetinden çıkmadı mı sence, diğer kulupler her sene bir şekilde şampiyonluk mücadelesi verirken sanki biraz geride kaldı gibi bunu bir şampiyonluga bağlamaktan ziyade neler eksikti veya mücadeleyi üst düzeye çıkarıldığı dönemde neler doğru yapıldı ve bugun eksikler ne başarı neden gelmiyor

• yok mu ya gs olarak bir kaç genç yeteneğinizi de gün yüzüne çıkarsak :D

0|0
    0|0
  • gelse nolur 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...