Yaşadığınız şehri beğenmeyen insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Yaşadığınız şehire sırf sizi görmek için gelmiş biri, ya da bir süredir orada yaşamakta olan ve sizin de yeni tanıştığınız biri, veya başka bir şehirde tanışıp da sizin şehrinizde bir süre bulunmuş biri. Herhangi biri olabilir yani.

Öyle muhabbet ederken konu dönüp dolaşıp şehirlere gelse ve karşınızdaki insan sizin yıllardır havasını soluduğunuz, her köşesinde anılarınızın bulunduğu biricik şehriniz hakkında atıp tutmaya başlasa, oraya hiç ısınamadığını ve insanlarını falan sevmediğini belirtse tepkiniz ne olurdu?

Şehir de belirterek yazarsanız en güzeli ;)

Güncellemeler:
Anlaşılan çoğu kişi kendi yaşadığı şehri de sevmiyor :)

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Olabilir diye düşünürüm, ama İstanbul'da aç gezip köy gibi yerde yaşayıp benim yaşadığım yeri küçümsüyorsa çok sinir olurum.

0|0
    0|0
    • İşte bu iyi bir cevaptı... Kompleksli insanları çok takmamak lazım o zaman ;)

• civciv yumurtatan çıkmışta misali.kabuğunu beğenmemiş.heehheee

0|0
    0|0
  • olabilir normal

0|0
    0|0
  • arkadasım sen beni anlatmışın :D şu eskişehiri sevemedım ben yaa :D

sebebi ise cok kücük gezicek yerleri bitirdim valla sıkıdlım

0|0
    0|0
  • sevmiyom ben o da sevmiyo anlaşamıyoruz

0|0
    0|0
    • İkiniz de sevmeyince anlaşmanız gerekmiyor mu yahu

• Ha sen şehirle anlaşamıyorsun... Ben de sandım ki şehrini sevmeyen başka biri var, öyle bir ortak noktanız oldu falan... Tamam tamam neyse :P

• sonradan farkettim yanlış anladığını

• Ben de beğenmiyorum zaten normal karşılarım

0|0
    0|0
  • Gitsin onlar ayakkabımın altını yalasın ;)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • niye tepki veriyim ki gayette hoş karşılarım

0|0
    0|0
  • Olabilir. Normal karşılarım.

0|0
    0|0
  • Bursamin insani sevilmez mi ya deli derim :) nerde bulcak boyle insani pehh derim :D sehrimde sana bayiliyordu zaten sensiz olmaz diyodu derim -.-

0|0
    0|0
    • Ben de bir Bursalı olarak liseden mezun olana kadar pek bir severdim bu şehri, sonra Eskişehir'e üniversite okumaya gidince dedim ki ben 18 yıl Bursa'da yaşamamışım; hayat buradaymış... Şimdi aradan 7-8 yıl geçti, geri döndüm ve baştan çok yadırgadım. İnsanların çoğu odun ve suratsız. Ama meğersem güzel insanlar da varmış, sonradan onları bulunca ısındım yeniden şehire :) Yaa yaa...

• Eh artık demek ki ben de sahiplenmeleri için yeterli zaman geçmesini bekleyip, ortamdaki hareket azalınca da ben hareketlendireceğim :) Teşekkürler bilgiler için :)

• Ne demek :))

Erkekler Ne Diyor 3

• denizli deyim ortalamanın üstünde bir anadolu şehri işte.izmir den , antalya dan , İstanbul dan gelsem ben de beğenmezdim burayı.

0|1
    0|0
  • doğal karşılarım...

0|1
    0|0
  • Aç tavuk kendini buğday ambarında görür diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...