Ayrılığın arkasından (benim erkekliğimi 100 de 100 hissettirensin)) YORUMLARINIZ???

[12:47:38 Arda:üzülme

[12:47:38] Sevde: üzülüyorum

[12:47:39] Arda: dediğin gibi çok şey yaşadık

[12:47:53] Sevde: hatalarımız olmasa daha mutlu olurduk

[12:48:03] Sevde: sen çok zeki ve akıllısın olgunsun sabırlısın

[12:48:03] Arda: başta senin hataların tamamen kopardı beni senden

[12:48:07] Sevde: duyguslasın

[12:48:16] Sevde: peki

[12:48:23] Sevde : benden tamamen koptuysan

[12:48:29] Sevde: üzülmeyeceksen

[12:48:39] Sevde: sildiysen

[12:48:43] Sevde: tamam o zaman

[12:48:59] Sevde: senin için dua etmekden başka birşey yapamam

[12:49:14] Arda: bir vücudunu ve ateşini silemedim

[12:49:23] Sevde: silersin onu da

[12:49:29] Sevde: ne kadınlar var

[12:49:39] Arda: senin gibisi yok

[12:49:44] Sevde: var

[12:50:37] Arda: çok yerler gezdim biliyosun...çok kızla arkadaşlık yaptım ya da sırf sexy diye direk yattım adını bile bilmek istemediklerimle

[12:50:45] Arda: ama sen farklısın

[12:51:13] Arda: benim erkekliğimi 100 de 100 hissettiren sin

[12:51:23] Sevde: ben seni sevdiğim için farklıyım

...

[12:01:26] Arda: olucağı şu...beni unutucan...senin geleceğin nişanlın

[13:16:34] Arda: bana yaptıklarını başkasına yapman ya da onun görmesi sinirimi bozuyor tabiiki

[13:16:56] Sevde: sana yaptıklarımı

[13:17:01] Sevde: henüz başkasına yapmış değilim

[13:17:07] Sevde: telde ki mesajlaşmalar

[13:17:11] Sevde: sadece yüzeysel

[13:17:15] Arda: bu yapmıyacağın anlamına gelmez

...

[13:47:07] Arda: ben evlenmiyecem

[13:47:26] arda: kuruyup gidicem böyle

[13:47: sevde: uyuz etme beni

[13:47:46] Sevde: çok yakışıklısın

8 yıllık ilişkim bitti nişanlıyım eski sevgilimle nette yazıştık.hatalarımdan dolayı o evlilik düşünmediği için ben ayrıldım uzun sürede arkadaş olarak görüştük ben nişanlandım ama o 37 yaşında ve evlilik düşünmüyor.ben evlenmesini yanlız kalmasını istemiyorum bu yazışmalarda isimleri tarihleri değiştirdim.arkadaşlar sizin yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden yaşadığım duruma neredeyse tıpa tıp benziyor, tek fark yaş isim mekan...

bi erkek için çok ağır ve zor bir durum o kadar zaman sonrası bitmesi, merak etme sadece psikolojisi şimdilik böyle, elbette ki şimdilik acını çekecek, üzülecek, hatta bu durumundan dolayı seni ağır derecede kıskanacak, yer yer yaşadıklarınız aklına gelecek, ama bunlar aklına gelirken kendi yerine senin nişanlını görecek, buna katlanmak inan mümkün değil, senle konuşurken buna daha fazla şahit olacak, dinlediğiniz şarkıda, söylediğiniz sözlerde, sana alışmışlığın dışına zaman zaman geçemeyecek..

Ama bu zamana bağlı birşey, Allah ikinizinde yardımcısı olsun

cut.

0|0
    0|0
    • saol benim için zor bir durum ne hissettiğimi bilmiyorum yaptığım hataları affedemediği için evlilik düşünmedi ama benden başkasıyla da evlenmem diyor

• evet büyük hatalar. gerçekden ama cahilce birde o dönem aklımı kaybettim sanki ne yaptığımı bilmiyordum

• Anladım, ama zaman kısıtlı... Bir karar vermeli... bunu ona açıklamalısın, geçmişte olan olmuş artık bu saatten sonra bunları düşünmek ikinize daha fazla zarar verecek..

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence s**tir et boyle birini yavsak o kadar kizla beraber olmus hale laf kalabaligi yapiyor kizim yoluna bak bu cocuk senle gene beraber olursa sadece zevk icin olur bakti artik yaslandi onu alacakta kiz yok bol keseden uyduruyo bence nisanlinla hayatini yasa onunda direk herseyini sil 37 yasinda yakisikli olsanda ne kadar genc kizlar seni her zaman s**tir eder.

0|0
    0|0
  • Gıtme sana muhtacım. Demıs adam bagıra bagıra severken nasıl vazgectın akıl almıyo

0|0
    1|0
    • bunu hangi cümlelerden çıkardın ki.

• Daha nası soylesın senn gıbısını bulamam kuruyup gıtcem demıs

• Bence aranızda bir sevgi var ama bir sonuca ulaşmaz bir kere istekleriniz yanlış ve ters düşüyor

0|0
    0|0
    • sonuca ulşamayacağını bende düşündüğüm için nişanlandım

Kızlar Ne Diyor 3

• Sekshikayeleri.org 'a dönmüş muhabbetin sonu.Bence bu adam seni sevmiyor.

0|0
    0|0
  • şu yazıda bir tane sevgi görmedim ben sevişecekseniz sevişin bize niye soruyorsunuz

1|2
    0|0
  • Allah hayır nasip etsin sıkıntı ya allahım ikinizede güzel kapılar açsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...