Hal hatır sormaca ...

Sevgiliden ayrılmanın üçüncü haftasında..sınava kalan ellisekiz gün ve sigarayı bırakmamın altıncı gününde bok gibiyim. Giderek çirkinleşiyorum sanırım..siz nasılsınız?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Aynı durumdayız .

0|0
    0|0
  • Her daim iyiyim çünkü kafam iyi.

0|0
    0|0
  • berbatım... 3 yıldır her gün sigara içerken sigara bırakma planları yapıyorum ve hiçbirşeye yaramıyor. Sevgiliyi at bir kenara sigarayı 6.gününde içmiyorsan kendinle gurur duy

0|0
    0|0
  • ev sahibinin evi tadilat yaptırmasıyla ev dağınık oturmaya yatmaya yer yok snrlerim tepemde, okadar gun tatilimi 1 ders icin kesip gelmemle ve dersin olmamasıyla, dilimde yara olması gibi bir haldeyim iştee

0|0
    0|0
  • Hamburger menü ile light kola içen bayan gibiyim.. şuursuz ve kaygılı

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrılmamın ilk günü 2 sene devamsızlıktan kalıp bu yılda okuldan atılmamın bilmem kaç günü ilk dönem atıldım zaten. daha çok varda çok kötü bir yıl

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakmadan kaynaklanıyor ama durma devam az kalmış tut biraz daha kendini. Bende aynı senin gibiydim kızdan ayrıl sigarayı bırak ve 3 ayda 4 sınava gir daha güçlü olacaksın ;D

0|0
    0|0
  • (: patlıyorsun sen farkında deyilsin. yaşadım ben o kafaları, biraz piskoloji sıkıştırıyor ama sıkılma iyi gidiyorsun (: devam et.

0|0
    0|0
    • ya yaşanılanların en iyi yanı bence etrafta aynı şeyleri bir dönem illaki yaşamış birileri oluyor :)..mesela sevgiliden ayrıldım kafayı kırıcam çok g.t oldum...umursanmadım falan..sigaraları yiyorum yemek yemiyorum öksürük krizleri..sonra gece iki de uyandım didim bırakıyorum bu sigarayı..içmedim altı gün oldu sürekli öteliyorum..etrafımdaki insanlarda uzaklaşıyor benden..çünkü kırıcı oldum biraz..önemseyemiyorum çok istesem de sorunlarını..bağlayamadım lafıı..kalsın böle bari

• o da sevmyor ki artık beni ne döncem..keman kursuna başladım keman belki sever beni :)

• bende seviyorum keman filanda (: bu yaştan sonra sadece dinlerim.

• sevgiliden ayrıldığımda hiç ziklemedim ben sınavları da öyle.

0|0
    0|0
  • 4 ayındayım tuvaletti ki dışkıdan pek bir farkım yok... o yüzüyor ben yürüyorum..

0|0
    0|0
    • o mutlu mu?

• on senelik sendromda aynı 4 aylık olan da vala..araba geçiyor aklıma geliyor..hep geliyor..ve dediğin gibi yimin idrim yere yatıpp yeri yalıycam embesil olup hayatımın geri kalanını orda geçiricek haldeyim ama görüyorum adamı faceden yok arkadaş tık yok..

• belki görmemen için engellemiştir ya... bilemiyorum kötü bir durummmm neyse ben kaçar sahil turu iyi gelecek.. bir kaç bira geceyi kurtarmam lazım afakanlar bastı

• harika ya.. sigaraya tekrar basla, yeni sevgili yap , bol sans bol sans

0|0
    0|0
    • şu an isyanları oynuyorum bilmem farkettin mi? zihnim vazgeçerse tüm vücuut iflaaas

• üzülmeye gerek yok , gez alis veris yap ic anca böyle neseni bulursun.

• sevgilimle 5. senemizde sınavda dündü ve hiç sigara kullanmadığımdan pespembe akciğerlerimle iidir be yuvarlanıp gidiyoruz birazcık raadım yani:-)

0|0
    0|0
  • sigarayı bırakan arkadaşımın karşısın da sigara içip akşam eve gelecek kız arkadaşıma ikram edeceğim karpuzun içine şırıngayla rakı enjekte edip onu sarhoş edecek kadar iyiyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sevgiliden ayrılmak bir bana mı koymuyor arkadaş ya

0|0
    0|0
  • gitar ve çay;) daha ne olsun..iim yani;)

0|0
    0|0
  • NEEEEE! sınava 58 günmü kaldı şakamısın sen yaa bittim ben acil sabahlamam lazım ay ay görüşürüz ben ders çalışmaya kaçar :)

0|0
    0|0
  • bence ikimizinde konusmaya ihtiyacı var :) şuan tam benim kafadasın çünkü:)

0|0
    0|0
    • konuşmalarımdaki dengesizlikle nefret ettirdim insanları :) sen de dengesizleşmişsen azıcık haydi konuşalım

• aynen..bak yakın arkadaşım var sevgilisinden ayrıldı kkafayı kırdı uğraştım gık demedm ben ayrıldım kız bıktı hemen ayrıldığım kişinin arkadaşları ayrılmadan önce canım cicim ilişk bitti öküz öldü misali :D arıcam demişşti kız aramado

• valla bende de oyle oldu desem, ne kadersizizz

• ay ne çektik bu sınavlardan be

aynı şekilde martondayım uykusuzum

0|0
    0|0
  • bırakma sınavdan sora bırakırsın :// geçicek hepsi

0|0
    0|0
  • sigaraya başlarken düşünseydin. sınava kalan günleri sayıcana çalış.

0|0
    0|0
  • bugün daha bir güzelim beaa..

0|0
    0|0
  • paso gülüyorum cok iyiyim :))

0|0
    0|0
  • sigarayı bırakmış birinin karşısında sigara yakan pislik biri gibiyim :p

0|0
    0|0
  • Sevgilimle 3. senemizde sigara kullanmadıgımın 2. ayındayım :D