Uzun boylu ve kalıplı insanlar neden aşağılanır? Dertliyim?

191 boyundayım, fitness ile uğraştığımdan kalıplıyım.
Hani ben bu işi zaten övgü için yapmıyorum da örnek sokakta yanımda cılız biri görünce yaşlı teyzeler o cılız cocuga donup ''Suna bak senden ıkı tane cıkar buna bulasma'' cınsınden ıgrenc espriler yapıyor, veya ayı-öküz gibi hoş olmayan lakaplar takılıyor. Ortada bir emek var, sonucunun bu olması ülkemizin seviyesini mi gösteriyor?

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi şimdi hep birlikte arkadaşı övüyoruz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 12

• ben uzun erkeklere aşığım ya 171 boyundayı minyon bir pasifim çok yakışıklılar xd

0|0
    0|0
  • Bakın ben 1.91 boyundayım ve fitness yapıyorum ha 1.91 boyunda olduğumu söylemişmiydim unuttum da.

0|1
    0|0
  • Arkadaş herkes uzun boylu istiyor. Uzun boyluyu buluyorlar bu sefer de tam tersi. Bu insanlar çok ilginç..

0|0
    0|0
  • aynen öyle.
    zihniyet b0ktan spora emeğe saygı yok.

0|0
    0|0
  • Bu senin için iltifat da sen ters anlıyorsun Türkiye de iltifat bazen hakaret oluyor hakaret iltifat oluyor bilmen gerek bunları ^^

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorlardır sizi bende 1.94 boyundayım çok kaslı değilim ama kas çalışıyorum hafif kas var bana da benzeri yorumlar yapılıyor ama rahatsız olmuyorum her fırsatta halimi görüpte övünüyorum iltifat gibi gelir oldu :D

0|0
    0|0
    • Aman kardeşim boyunu yazma, bazıları ego sanıyor çekemiyor ;)

• Mesajı düzenleyemedim hocam onun yerine gizli kulanıcı oldum en nefret ettiğim şey egodur :D :D :D

• Salla knk kas yaparsın gösteriş egolu derler yapmazsın bakımsız tırt

0|0
    0|0
  • Kardeş daha yapma oney öyle valla 😂 Her ne kadar kendin içinde yapsan millet bakar kardeşim takma sen farklılıklar ayrıcalıktır

0|0
    0|0
  • Bide kaç ayda yaptın diyen çocuklar var 😂

0|0
    0|0
  • Bu yaglari nasil eritiriz

0|0
    0|0
  • Sen kendin için yapıyorsun sonuçta kim ne derse desin

0|0
    0|0
    • Orada asla şüphem yok.
      Ama yaşlı kodamanların elimi omzuma koyup ''Ayı gibi maşallah'' demesi sinirimi zıplatıyor

• Türkiye burası türkiye bir bok olmaz burdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...