Arkamdan gülmüş, ona gidip neden güldünüz diye sormalı mıyım?

hoşlandığımı bilen çocuk beni bi kızla bi çocuğa göstermiş onlarda benim arkamdan gülmüş yarın ona gidip neden güldünüz diye bişe ima edicem, sormalı mıyım sizce ? Acil cevap bekliyorum yarın konuşcam

Güncellemeler:
bu arada tanışıyoruz konuşuyoruz numaralamız var birbirimizde hala sormamalımıyım

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sormamalıymışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence sen ormaaa, ama nedenini öğrenmek ve bir az da eğlenmek istiyorsan, sen de aynısını kendi iki arkadaşınla ona yap..bakalım ne olacak...kih..kih... genelde insanlara bu gibi durumları anlatmak zor olur, yaşattırmak daha etkili oluyor...

0|0
    0|0
  • Salla gitsin.

0|0
    0|0
  • direk neden güldünz tarzında sorma, ilk önce biraz konuşabilirmiyiz de daha sonra konuşurken söyle. birden söylersen kötü karşılanabilir.

0|0
    0|0
  • sor bence dertleri neymiş öğren bakalım

0|0
    0|0
  • Değmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yanlış kişiden hoşlandığını anlaman için bir neden bence bu.

çocuk çocuk tavırlar, yaptığı oldukça saçma.

0|0
    0|0
  • Sorsan inkar eder.Aynısını ona yap

0|0
    0|0
  • bişey varsa o gelir konuşur öyle glüşmeler falan iyi değil.bence sorma derim.

0|0
    0|0
    • bunu öğrendim bu akşam benimle konuşurken soğuk konuştum birşey mi oldu falan dedi bi yandan da önemsiyor gibi ama söylemiycem vazgeçtim

• evet konuşuyorz neyse vazgeçtm artık ona soğuk davranıcam anlarda

• hoşlanıyorsa eğer o konuşur zaten bekle.senin hoşlandığını anlamışki gülüşme olmuş.

• çocuklaşma.

0|0
    0|0
  • bence sorman saçma olur çocuk bu kız kendinifazla önemsiyo diye düşünür üzülürsün

0|0
    0|0
  • sor o zaman tanıyorsan

0|0
    0|0
  • boşver hiç bişey sorma.

0|0
    0|0
  • Sormamalısın.

0|0
    0|0
  • eğer güldüklerinden eminsen ve çok sormak istiyosan sor ama ben olsam sormazdım.

0|0
    0|0
  • sormamalisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...