Spor salonuna gidenler?

spor salonunahiç gitmedim bir aleti kullanıcam mesela çalışanlar sürekli yardım ediyor mu? sonuçta hiçbişr aleitn nasıl çalıştığını bilmeden gidicem sürekli yardım edip doğru yapıp yapmadığımı falan söylerler mi? nasıl bir ortam tek başıma çok mu sıkılırım başkasıyla gidemem çünkü yarıdmcı olursanız sevinirim
bide kadınalra özel bir spor salonunun çalışanları aletleri vs kötü mü olur?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir aydır gidiyor gelen bayanlara ne yapmaları gerektiğini gösteriyorlar. bende çoğu aleti bilmezdim banada gösterdiler. başta tek başına çekiniyorsun ama alışıyorsun sonra

1|0
    0|0
    • sen sorunca mı gösteriyorlar yoksa ilk başladığınd akısa kısa tanıtıp senin sorun oluncad ayanına mı geliyorlar her zaman etrafrta oluyor mu çalışan biri?

• şimdi ilk günler hoca sana gösterir şunu yap bunu yap diye tabi başında durmuyor gösterdiği hareketi nasıl yapacağını gösterir 2 set 3 set her neyse sen yaparsın bitince gider bitti dersin başka bişe gösterir. yani başta hepsin tanıtım kendi haline bırakmazlar. tabi ne için gittiğini söylersin başta ona göre yaptırırlar.

• çok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• 9 aydır gidiyorum halada ilgileniyorlar seninle hayda hayda ilgilenirler kardeş :d

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• herşeyiyle sana öğretirler

1|0
    0|0
  • Sana bir program veriyorlar onu uyguluyorsun sorun olmuyor

1|0
    0|0
  • kus kadar beynindemi yk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoca devamlı ilgileniyor ben 3-4 yıldır spor salonuna gidiyorum
    Bir düzene oturtmak zor tabi ki ilgilenecek
    Hareketlerin sırasını bile unutuyor insan bunda bir şey yok

1|0
    0|0
    • sanki gidince hoca bir iki şey gösterip bırkacak gibi geliyor o kadar kişi var sonuçta

• Merak etme ilgileniyor aletlere alışana kadar ilgilenir kullanmayı öğrenince bırakır
      Ama kilo vermek için gidiyorsan baya ilgilenir

• daha çok sarkıkları düzeltmek ve önlemek için ama kilo da vermem lazım yani
      teşekkürler

Yükleniyor...