Gökhan Gönül ün Andreas Beck den daha iyi olacağına inanıyor musunuz?

Bir Beşiktaş taraftarı olarak 10 orta açan 2 tanesi isabetli olan işi bitmiş bir topcuyu aldığımız üstelik fener gibi düşman bir takımdan çıkma futbolcuyu aldigimiz için sevinçten havaya uçan renktaslarimi anlamakta güçlük çekiyorum yarın Beck daha iyidi diyeceksiniz ulan becki de geçtim bjk altyapısında adrese teslim orta açan oyun bilgisi olan ne gençler var bizzat izledim ama onları takıma katıp kazandırmak yerine işi bitmiş topcularin peşinde kosuyoruz koştuk ne diyeyim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gökhan Gönül yıllardır Turkiye nin en iyi sağ bekidir

Gökhan gönülun iş yapmayacağını soyleyen arkadaşlar lütfen futbol izleyipte zamanlarını bosa harcamasinlar... Baska hobi bulsunlar kendilerine

0|0
    0|0
    • Hadi ordan be bir sen anlıyorsun futboldan sağ bek dediğin thomas meunier gibi olacak hızlı soğukkanlı teknik isabetli orta ve pas yuzdesiyle oynayan adam gibi adam meunier gibi olur. Allaha emanet laf olsun diye orta açan gökhan gönül değil.

• Master oldum diye egonumu tatmin ediyorsun? Merak ediyorsan söyleyeyim 2013 yılından beri bu siteyi kullanıyorum çok defa da soru sordum bjk sorusu cevapladım ama boş adam değiliz o kadar tüm zamanımız burda geçmiyor. Ayrıca maça gitmedigim kanısına nerden vardın oda ayrı bir soru işareti ama neyse tartışmayı uzatmiyorum isim gücüm var sana laf anlatacak değilim sen haklısın hadi eyvallah maç izlemeyi de bıraktım tavsiyene uyuyorum ne de olsa bir sen anlıyorsun bu işlerden bir sen biliyorsun futbolu futbolcuyu :D

• Master olmak çok mu önemli senin için? 3 senedir buradasın ve seni bir kez olsun Beşiktaş la ilgili sorularda görmedim. Ben 4 yıldır bu sitedeyim futbol ve özellikle Beşiktaş la ilgili yazmadigim soru bulursan tebrik ederim. Eften püften Beşiktaş li olmayın gelin takiminizi savunun

• Bir beşiktaşlı olarak gökhan gönül ü niye aldığımızı anlamadım zaten öncelikle stoper ve kaleci lazım yoksa şampiyonlar liginde 8 tane yiyip geliriz gereksiz transfer bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...