Gökhan gönül ideallerim için gittim sözü?

Gökhan ideallerim için gittim sözüne bakın.2 Milyon Euro imza parası 3 Milyon menejeri almış.1.750 binEuro garanti ücret maç başı puana göre 4 bin Euro prim olucak 35 yaşında bile 1650 Euro alıcak sizce Gökhan neye gitti.
Not..4 yıldız görmeden 2. yıldızlı takıma gitti.

• Parayı seçti. Fenerde alamazdı bu kadar para.
    40% (2)12% (1)23% (3)Oy Ver
  • O Bjkli afferim ona.
    0% (0)50% (4)31% (4)Oy Ver
  • İdealleri buymuş :) 4 yıldız görmeden 2 yıldızlı takıma gitti.
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    40% (2)38% (3)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendisi hakli olarak artik yaslandiginin farkinda ve maddi olarak tercih yapmasi gerekiyordu yapti. Bir fenerbahceli olarak keske takimda kalabilseydi dedigim durust efendi insanlardna birisi bence. Verilen tepkiler yersiz bizdr besiktastan tumer metin i aldigimizda ayni tepkiyi besiktaslilar veriyordu.

0|0
    0|0
    • Parayı seçmedim idealimdeki takıma gittim derse normaldir bu kadar tepki. İdealin Fener değilse neden geldin.

• Ona kimse inanmaz tek tercoh ettigi para oldu. yani o sekilde diyecegine deseydi yonetim ile sorunlarim var artik gitmiyir bazi seyler gene herkes saygi duyardi ama kendisi para tercih etti.

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz gibi bir yafşağın yanında olmaktansa bedavaya bile giderdi. Aziz ibnesi arkasından obospu kavı gibi demediğini bıvakmadı.

0|1
    0|0
    • Needen bedavaya gitmedi ozaman ya da neden 9 yıl takımda kaldı.

• Afevim sen Azize nin ağzına bakmaya devam et. Her fenerden ayrılan futbolcuyu hain yapmak cahilliktir. Neden anlamak istemiyorsun Akıl var mantık var, Gökhan gönül dediğin adamım bok gibi parası var, fenerde huzuru olsa bırak 300 bin euro yu 5 milyon için bile bir yere kıpırdamaZdı. Senin anlamadığın şu : adam profesyonel futbolcu senin gibi fanatik taraftar değil, yani adamın işi bu, adam zaten çok paralar kazanıyor, önce iş yerinde huzurlu olmak ister. Ayrıca fenere de fazlasıyla hizmet etmiş biri. Olaya fanatizm gözlüğüyle bakarsan hiç bir şey anlayamazsın.

• Evet sende haklısın okuma yazma oranı çok düşürdünüz..
      Bak şimdi anlatayım. Fenerbahçe imza parası vermedi 2 Milyon Euro Bjk verdi Fener menejere para vermedi Bjk 3 Milyon Euro vetrdi Fener 2 yıllık dedi Bjk 4 yıllık yani 35 yaşında bile poara ödeyecek Bjk maç puanına gör3e 4 Bin Euro alıcak sen Fenerbahçeden daha az para ödediğine inanıyormusun.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• senin mantıga göre galatasaray sizden büyük? 4. yıldızı var

0|0
    0|0
  • 4 yıldızı daha zor gorursunuz sız

0|1
    0|0
    • Hmm siz ne zaman görüceksiniz bu yıl olmasa seneye olmasa seneye ya siz ne zaman bize yaklaşcaksınız.

• Ben sana anasına sövme dıyom kendısıne ne dersen de annesının sucu yok

• Ozaman adam gemesin soruma cvp vermesin vericekse engellemesin.

• Parayı seçti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...