Türkiye'de kadın olmanın dezavantajları nelerdir?

Türkiye'de kadın olmanın dezavantajları nelerdir hanımlar? Ben baslıyorum.

Eve geç gelmeye mecbur olduğunda fısır fısır dedikodu malzemesi olursun.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• bu gerçi her yerde aynı ama burda kadının en büyük düşmanı yine kadın dedikodusunu yapan çocuğunu bazı baskılarla yetiştiren yine kadındır kadın kendi cinsine ve kendine ihaneti bıraktığı zaman her şey daha güzel olur burda bir soruda birgün bir adam nişanlım çok kullanılmış yazmış kızın biri haklısın demiş hangi kadın hem cinsinin mal yerine konulmasını kabul eder yani nasıl kendi cinsimden nefret ediyorum bazen

1|0
    0|0
    • evet, dedigine katılıyorum. ben de bir soruda benzer bir seyle karsılasmıstım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• en çirkinini bile cinsel obje olarak görme

2|0
    0|0
  • gece 2 de tek başına gezen kızlar var. erkeklerde de çıkmayanlar var elbette dezavantaj değil bence avantaj her şeyin en iyisi en rahatı kadınlarda erkeklere arda kalanlar düşüyor :)

1|0
    0|0
  • Sokakta dolaşan, nefes alsın yeterci abazaların gözle ve sözle tacizine uğramak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• özgür olamamak kısıtlanmak kısaca toplum baskısı görmek.. bir erkek çok kişiyle birlikte olduğunda seni gidi çapkın seni :) denirken bir kız tek kişiyle birlikte olsa kötü damgalar yer bunlar olmamalı..

1|0
    0|0
  • Kadinin ahirdaki okuzden sonra geldigi bir toplumda olmasi ..

2|0
    0|0
  • kadın olamamak..Pardon kızdır o kadın deme yanlış olur.

2|0
    0|0
    • kadın diyelim ki o ayrım ortadan kalksın. belli bir yaşın üstündeki her dişi birey kadındır.

• zaten orda gönderme yaptım

• anladım, göndermene katıldım zaten.

• gece cıkamıyorzzz

1|0
    0|0
Yükleniyor...