BU( soruya samimi yürekten cevap verelim bakalım politik olmadan

Türk kızları ve erkekleride dahil olmak üzere dünyada beğendiğiniz ve bir ömür seve seve yaşarım dediğiniz fizik ve davranış itibariyle en hoşunuza giden kız ya da erkekler hangi ülke insanlarıdır neden seçerdiniz not düşenirseniz daha güzel olur.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye de Türk erkeği ile. bizi bizden iyi kimse anlayamaz..

0|1
    0|1
    • mantıklı cevap kedicik gözünün önündeki güzellikleri göremeyecek kadar kör olan insan daha uzakları nasıl görebilecekki değilmi?

• evet bence de. teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• irlanda,hindistan ve iran diyorum :DD

0|0
    0|0
    • ne özellikleri var bu erkeklerin açarsan güzel olur

• Aydınlattığın için teşekkürler ama ben derimki yinede yeme içme türk erkeğinden geçme dünya tatlısı

• tabi ki :D insanın memleketlisi bir başka oluyor :))

• İtalyan ya da Türk bence ikisi de gayet iyi. Ama anlamadığım bir şey var neden ''Türk kızları'' diye bir genelleme yapıyorsunuz? Tamam kabul ediyorum aramızda hain, çıkarcı, yapmacık ve ya sahte, kötü niyetli olanlar var ama bir genelleme yapılmaması lazım çünkü hepimiz öyle değiliz aramızda iyi olanlar da var bunu da düşünelim.

0|0
    0|0
    • Türk kızları için genelleme yapmadım sanırım soruyu tam anlayamadınız kaldıki kızlarımıza lafımız yok kızlarımız türk erkeğini küçümsüyor yerden yere vuruyor oysaki şu güzel ülkede güzel ve rahat yaşıyorlarsa türk erkeklerine borçlular yabancı erkekler gelipte bu ülkede askerlik yapmıyor yeri geldiğinde canını feda etmiyor kızlarımızda bunu düşünürlerse biz türk erkekleri olarak daha mutlu olacağız

• Asla öyle bir şey demedim zaten kızların çoğunun kötü niyetli olduğunu vurguladım sadece yorum olarak yazanlar falan vardı bu gönderme onlara senin bir şey dediğin yok zaten. Bence de Türk erkekleri iyidir ama işte bizim içimizde kör ve para düşkünü olanlar var onlar senin bu dediklerini görmüyorlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Irk, ülke farketmez yeter ki insan olsun. Ama tercihim Lübnan kızları olurdu :)

0|1
    1|0
  • Ulkesine gore secim yapmak ne kadar mantiksiz. Adam gibi kiz olduktan sonra isterse uzayli olsun ne yapican ulkesini.

1|0
    1|1
  • zimbabwenin hatunlarını seçerdim çünkü yeni keşiflerde bulunmak istiyorum zimbabwenin engin ve benekli kayalıkları arasında deli fanteziler düşlüyorum. evet.

0|0
    1|1
  • Lübnan, İspanyol, İtalya, Yunanistan kızları süperler...

0|0
    1|0
  • avril çok asi onu isterdim. uzaylı olsa fark etmez

0|0
    1|1
  • Antalya'da yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim. Rusya'dan gelen kızlar çok güzel, anlayışlı ve çok sıcak kanlıdırlar. Ayrıca rus kızlar türk erkeklerini de severler, güvenilir gelir.

Ciddi bir ilişki düşünürsem muhtemelen Rus bir bayanla evlenirim. Türk kadınları biraz şey yani ne desem çok yapmacık geliyor. Zaten ilişkileri de hep sınırlıdır eğlenme anlayışı sıfır, sanat desen berbat

0|0
    0|0
Yükleniyor...