Kapat

Bir kadının kalin bacaklari olmasi cok mu iticidir?

Bacaklarim genetik olarak kalin. Ne yaparsam yapayim incecik olmuyorlar. Vucuduma oranla baya kalin. Sizce cok mu itici. Serena Williams' in bacakları ile ayni.
https://www.google.com.tr/search?q=serena+williams+bacak&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiIqPni3NLNAhVHtRQKHTO1Ao0Q_AUIBygB&biw=360&bih=559&dpr=1.5#tbm=isch&q=serena+williams&imgrc=5aE5mfgCOi0fFM%3A

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• aşırı olmamalaı tabiii

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen kalın bacak görmemişsin :)

0|0
    0|0
    • Neden ki? Benim de vucuduma gore kalin baya. Kilo versem de incelmiyor.

• nedir bu ince bacak merakı? boş kuruntu yapıyorsun kendine

• Ama he kiyafet kalin bacaga yakışmıyor ışte. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Harika, süper, müthiş.. :)
    Serena'nın beyaz hali dediğine göre şöylesin sanırım.. :)

http://i.hizliresim.com/0Dg71D.jpg

0|0
    0|0
  • Azcık itici açıkcası

0|0
    0|0
  • resmini çekip atamazmısın? bu kadar zormu yani :/ bakmadan yorum yapamayız ! hayal kurarak karara varamayız. bacaklardan kimliğin belli olmaz korkma

0|0
    0|0
    • Serena Williams in bacaklari ile ayni dedim ya. Resim koymak istemiyorum.

• Beyaz hali :) niye linke tiklayinca kendisinin resmi cikiyor. Bence bu kadar abartmanin hali yok. Bacagimin resmini koyacaksam koyardim sana danismazdim zaten.

• neden bula bula bir zenciyle özdeşleştirdin garip doğrusu. kalın bacaklı bir sürü beyaz kadın var. neyse. hayalini kurayım ben biraz. düşüneyim vahiy falan bekliyeyim totem yapayım düş dünyalarına girip bacaklarını görebilirsem yorum yaparım. tamam

• Değil

0|0
    0|0
  • serena williams hastayım <3

http://i.hizliresim.com/WYaV64.jpg

0|0
    0|0
  • bence çok çekici kalçalar da büyüktür bacaklar kalınsa... her türlü sertliğe dayanır yani hoş jfksdfjs

0|0
    0|0
  • güzel tabi :)

0|0
    0|0
  • Bana bazen böylesi çekici geliyor bazen minyon ama itici gelmiyor hiç. :)

0|0
    0|0
  • Yarisindan fazlasi kalin bacakli zaten kadınların onun icin cok da önemli değil

0|0
    0|0
  • böyle sevende var.

0|0
    0|0
  • İtici tabi öne öyle mk bacakmi kutukmu

0|0
    0|0
  • Evettt çok itici

0|0
    0|0
  • Valla kalbi güzel olsun bni sevsin saysin çirkin bile olsa farketmez iyi biri olmalı güzellik gelip geçici sevgi saygı kalıcıdır hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızım Serena'daki kas. Seninki yağ. Evet itici.

0|0
    0|0
    • Benim bacaklarim da kasli. Spor yapiyorum ama incelmiyor. Zayiflasam da incelmiyor.

• Evet.

0|0
    0|0
  • bu bayanın kalınlıgı kastan kaynaklı ama boyleyse gayet ıyı (:

0|0
    0|0
    • Evet ben de spor yapiyorum ama benimki genetik olarak da kalin ve incelmiyor. Gorunus itibariyle onunki gibi duruyor

• uzulme bence ıllada kadın dedıgının bacagı ınce olacak dıye bırsey yokkı ben ınce bacagı hıc sevmem mesela kadında herkesın bıryerınde fazlalık mutlaka oluyor gayet ıyısın

• değil bence

0|0
    0|0
  • ince olmasından iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...