Hiç kimseyle çıkmadım

dışarıdan aptal gibi görünüyorum galiba çünkü etafımdakiler sürekli bana karşı sorumluluk almak istiyor garip değilmi

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sorumluluk almaktan kastın nedir?

0|0
    0|0
    • her yaptığım hareketi uyarmaları veya yerli yeersiz müdahele yapmaları buna benzer biton hareketler

• ne alaka bazı insanlar herzaman ve heryerde etrafındakileri yönetmeye çalışır onlara ayak uydurmayıncada problem çıkıyor ister istemz

• evet aynen dediğin gibi. benim demek istediğim şey şuydu. eğer üniversitedeysen çevrende bir sürü farklı kültürden farklı zekada farklı anlayışta insan olur. yani biriyle anlaşamazsan bile ötekiyle mutlaka anlaşırsın. ama küçük bir memleketteki kısıtlı sayıda insanlar hep aynı zihniyette olur. eğer sen onlara farklı gelirsen kimseyle anlaşamazsın. umarım şimdi anlamışsındır alakayı.

Erkekler Ne Diyor 5

• aptal sarışın?

0|0
    0|0
  • Ben de kimseyle sevgili olmadım. Bu bir eksiklik değil; aslında en güzeli. Çünkü; bir ömür boyu her şeyini paylaşacağın, bir yastığa baş koyacağın insana saklıyorsun kendini. Bundan daha güzel ne olabilir ki.

0|0
    0|0
  • niye çıkmadın aslında bu senin için çok kolay bir erkeğin gözlerine bak gülümse o halleder zaten geri kalanı.

0|0
    0|0
  • boşver çıkınca ne oluyor. en azından zamanı geldiğinde hayatına biri girdiğinde evlendiğinde mutlu olma ihtimalin yüksek :)

0|0
    0|0
  • Senin gibilere ilk olmayı çok seviyorum be :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo normalsin bence

0|0
    0|0
  • Aşık olana kadar bekle. Kimsenin ne dediği değil, senin ne düşündüğün önemli.

0|0
    0|0
  • Takmıcaksın Senin ne istediğin önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...