Gökhan gönül'ün beşiktaşla resmi olarak anlaşmasına ne diyorsunuz?

şimdi öncelikle belirtmek isterim ki koyu bir fenerbahçeliyim derecesini de şu örnekle anlatayım.1300 lira asgari ücretle çalışıp feneriumdan forma + ürünler alabilecek kadar seviyorum bu kulubü.
yalnız gökhan a edilen küfürlerin hakaretlerin çok ağır olduğu düşüncesindeyim. bu iş profesyonellik gerektiren bir iş adam alacağı paraya bakar. nasılki biz tümeri aldıysak, mehmet topalı canerı aldıysak gs revivoyu aldıysa bunlar futbolun içerisinde olan şeyler.
eleştirilerin çok abartı olduğuna inanıyorum.
#GökhanındaYeri$$
#aziz=rte #istifa

Güncellemeler:
güncel.

0|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Gökhan bizi sattı. Tek diyeceğim bu. Eğer gerçek bir Fenerbahçeli olsaydı zaten para için gitmezdi. Bir daha dönmesin Fenerbahçe'ye.

0|0
    0|0
    • Sizde kazandigindan daha az paraya geldi bize once o yanlisi duzeltelim

• 92 dogumluyum gayet iyi biliyorum o paraya gitti iste bizde ona pembe teskere hazirlayip sunduk. farkimiz burda

• @EnsaR-RooT bak bunlar futbolun. guzellikleri olayi holiganliga cekmeyin bu. ulke. zaten oldugu kadar karisik birde. taraftarlar birbirinr. girmesin.

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşim cok dogru iş yapti hayirli olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Gökhan a vefasızlık yapılıyor daha once de haksızlık yapıldı. İmzayı atarak doğrusunu yaptı hayırlı olsun
    Aziz akillanmasini bilecek , fb taraftarı da 9 yıllık emeği silip atmayacak

0|1
    0|0
    • aziz yıldırımı gökhan konusunda suçlamak doğru değil. tamam söyledikleri cümleler arasında yanlışlar vardı elbette ama dediği cümlede doğru 9 yıldır bu klüptesin belli bir yaşa geldin o fiyata avrupadan futbolcular getirtilebilir.

• önemli olan armadır, futbolcu gelip gecicidir, hizmet ettiği sürece eder, dilersede sonra başka kulube gider, transfer olayların çok büyütmemek gerekir, futbolcular geldiğindeyere gögö sığdıramayıp, gittigindede versansım etmek anlamsız, gökhün gönül olayınıda böyle görmek lazım, gökhan gönül telefon açsaydılar imza atardım demiş para mühim değil falan demişti öyle okumuştum ama eskiden futbolcular yani böyle düşünen futbolcular boş mukaveleeye imza atarlardı hep böyle gördük yani geçmişte, para ile başlayan ve sonrada krize dönüşen birdurum yaşandı, gitti mevzu bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • daha az ücrete almışız doğrumu?

0|1
    0|0
  • Adam gitmekte haklı

0|0
    0|0
  • İmza parası 2 Milyon Euro menejer parası 1Milyoon Euro 35. de bile 1650 Euro garanti parası var bende olsam bende giderdim oynamadan yatar yatar para kazanırdım. Fenerde bunu yapamıyor diye gidiyor. Bjk artık 31 yaşındaki Türk oyuncuları Çin yerine bize gelin diyor 35 yaşına kadar Çin'in verdiği parayı verebiliriz diyor bence en mantıklısını yaptı.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • gizli yazmana gerek yoktu kardeş :) gökhan gitmiş olsada sevdiğim bir futbolcudur ve öylede kalacaktır. absürt açıklamalar yapmazsa. hayırlı olsun bjkye.

• fenerliler kabullenmez bazı şeyleri hemen küfreder ondann gizliye aldım ama sen iyisin fenerlisin ama harbi adammışsın

• bizde sizden tümeri almıştık :) tümer mi gökhan mı demeye gerek yok mevki olarak bile kıyaslanamaz. Sizin taraftar tümeri harcadı, bizimkilerde gökhanı harcayacak gibi gözüküyor.

Yükleniyor...