Akıl verin lütfen ne yapıyım arıyım mı

sevgilimle kavgalıyız gerci bn alttan alıp uzatmıyorum ama cok nazlı biri hala uzatıyo ve hiç suçum yok kndi hatası olmasına ragmn abartıyo şimdi size şunu sorcam 3gündr düzelmedi ne yaotım ise olmuyo aşkm dedim güzel sözler dedim düzelmiyo adam sanki bn suçluyum gibi işte szden isticeğim şey ne yapıyım son kozumu oynayıp birazdan arıyıp konuşayım mı böyle olmayalm askım diye ne dersiniz bir akıl verin

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence daha fazla arama elinden geleni yapmışsın biraz rahat bırak o zaten seni arayıp normale döner.Her kavgada alttan alıp güzel sözler söylersen hep sen özür dilersen o buna alışır ve tribini uzatır nasıl olsa yine arar yine özür diler mesaj atar diye.Seviyosan bile bu kadar rahatlık verme karşındakinin biraz kaybetme korkusu olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• erkeğin senin peşinde koşması gerekirken sen onunda peşinde koşuyorsun..çok g*tümüzü kaldırıyorsunuz sonra böyle oluyo..arama ondan bekle

1|0
    0|0
  • arama artık erkeğin nazlısımı olur erkek adam sevdiğinin yanında durur kıvırmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bencede bırak sen elnden geleni ypmşsnn suçun yosa niie üsteliyon ki

1|0
    0|0
  • eger sn haklı oldugunu düşünüyorsan , snde bişey yazma ona, nası olsa barışcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...