Sizce Gökhan Gönül bjkde yararlı olur mu?

gökhan gönül bjkye kesin transfer oldu

• evet katlı sağlar
    100% (6)74% (14)80% (20)Oy Ver
  • hayır, başarılı olamaz
    0% (0)26% (5)20% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sahada ve oyun planı içinde görmek lazım... bjk de tutunmaya çılışacaktır tabi...

0|0
    0|0
    • İmza parası 2 Milyon Euro menejer parası 1Milyoon Euro 35. de bile 1650 Euro garanti parası var bende olsam bende giderdim oynamadan yatar yatar para kazanırdım. Fenerde bunu yapamıyor diye gidiyor.

• @Sevimmliiİnsan bakarsın ellerinde patlar belli mi olur :D neyse soru sorana bildirim gidiyordur rahatsız olabilir belki burda keselim. eyvallah yorumun icin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Turkiye nin en iyi sağ beki , en az 2 sene daha üst düzey onayıp fayda sağlar

0|1
    0|0
  • İllaki dönem dönem fayda sağlayacaktır iyi oyuncu sonuçta gücünüde ekonomik kullanıp lig ve kupa için ideal bir bek gerçi beck de öyle.

0|0
    0|0
  • Olur tabi niye olmasın.

0|0
    0|0
  • evet olur

0|0
    0|0
  • İmza parası 2 Milyon Euro menejer parası 1Milyoon Euro 35. de bile 1650 Euro garanti parası var bende olsam bende giderdim oynamadan yatar yatar para kazanırdım. Fenerde bunu yapamıyor diye gidiyor.

0|1
    0|0
  • kısa vadede katkı sağlar

0|0
    0|0
  • her yıl belli bir sakatlık dönemi oluyor, ama ona rağmen ciddi bi' form düşüklüğü yaşamıyor. beşiktaş'ta da ortalama olarak 25lig+5 avrupa maçına çıksa, gayet faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Tartışmasız

0|0
    0|0
Yükleniyor...