Gökhan Gönül resmen Beşiktaş'ta. Ne düşünüyorsunuz?

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na Gökhan Gönül ile görüşmelere başlandığı bildirildi.Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ha bu arada BEŞİKTAŞ BEY diyeceksiniz ;)))
Lanetler... sorumu düzeltmişler... yazdım bunu eyy paralel KESE..

0|1
7|27

En İyi Kız Görüşü

• Bana mesaj gelmiş, "Beşiktaş Gökhan Gönül ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi." diye
    Kesin Beşiktaş'ta mı yani ♥♥♥

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Performans olarak düşmüş bir futbolcu olmakla beraber, yıllardır Fenerbahçe'de oynadığı halde istediği paradan 500 bin euro eksik diye kulübünden ayrılan, zerre arma aşkı ve ruhu olmayan bu futbolcunun gelmesinin neyine seviniyor taraftarlar ilginç.

0|1
    0|1
    • Pardon? otoriteler tarafından hala Türkiye'nin en iyi sağ beki olarak gösterilen bir adamı bu kadar kolay harcamak anca size yakışırdı

Unutmayın ki bu adam size 9 yıl hizmet etti 9 yıl hizmet etmiş bir adama senin başkanın olacak adam çıkıp sakatlığı yüzünden SAHTEKAR yakıştırması yapıyorsa bu sizlerin adlandırdığı gibi gökhanın karaktersizliği değil sizin başkanızın karaktersizliğidir.

Ekstra olarak da Sizin 2.2 Milyonluk teklifi kabul etmeyip, bize 1.7 Milyona imza attı imza attı

'Burası Beşiktaş burada imzalar kağıtlara değil kalplere atılır''

• Bir GALATASARAY 'lı hatta bir dönemin en kavgacı ve fanatik taraftarı olarak söylüyorum; TÜRKİYE'nin en iyi bekine ve senelerce bek ihtiyacımız olduğu ve hâlen bek aramakta güçlük çektiğimiz şu yıllarda yaşı 30-31 de olsa sakatta olsa 1 senede oynasa şu an da Türkiyenin en iyi bekidir. Bu adamın haberi doğru ise ve düşük bütçeye transfer olmuş ise bu adamı eleştirmeye hakkınız yok. Futbol 'u biraz öğrenin sonra konuşun. Fikriniz ayrı olabilir ama atarlanma elinize hiç bir şey kazandırmaz. Sadece sanalda ego tatmin edersiniz

• Ve şunuda belirtmek isterm ki bu adamın arma aşkı fener' e değil, Beşiktaşadır ve bu adam beşiktaşlıdır

• Yaşadığım en büyük hayal kırıklığı bu olsa gerek :)

0|1
    0|0
  • Vayy süper haber yaaa siyah beyaz daha bir yakışmış bol gollü bir yıl olur bizim için inşallah 💜💜

0|1
    0|0
  • Hosgeldin diyelim ona :)

0|2
    0|0
  • Güzel transfer oldu 😄

0|1
    0|0
  • hiç gerek yoktu fenerin artıgı yaşıda gitmiş kartlamış böyle bir transfere gerek yoktu.. gitti paracıklar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Beşiktaş ve Gökhan için hayırlı olsun iyi bir oyuncu fayda sağlayacaktır. ALacağı yıllık ücret vs açıklanmamış ama bonservisinin elinde olması güzel tabi Şenol hoca ligdede özellikle Beck ile değişmeli oynayacaklarını daha önceden verdiği sinyallerden anlıyoruz kupa cl derken Beck ve Gökhan iki as sağbek diyebiliriz iyi olur özellikle lig ve kupa için ama daha öncede söylemiştim CL için ikiside yetersiz.

0|1
    0|0
  • Bugünün en güzel haberi olur eğer haber doğru ise

0|3
    0|0
  • Çok güzel haber bu. Sonunda :))
    Not: Şimdi fenerliler Onca yıl hizmetten sonra teşekkür etmek yerine çıkıp gökhan'a hakaretler yağdırır. Demedi deme.

0|1
    0|0
    • Birde para için gitti diyorlar ya ona gülüyorum kıss kıss kıss kıss..

adam bizde daha az kazanacak sadece imza parası var işin içinde o kadar

• Para için ya da değil ne farkeder ki? Adam profesyonel futbolcu. Ayrıca sana 8 sene kadar hizmet etmiş bir futbolcu var ortada. Anlaşamıyorsan teşekkür eder yollarınızı ayırırsınız ama yok. İlla çirkeflik yapacaklar ya. Valla bayağı sevindim Gökhan'a. İnşallah sol bek, stoper ve kaleye de adam alırız da sorun kökten hallolur.

• Hayırlı olsuun...

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/bbp4rG.jpg

Her şey için teşekkürler bu forma için kanını döken adam. Yolun açık olsun.

0|1
    0|0
  • Turkiye'nin son 9 yildaki en iyi sag bek'ini aldik. Fbliler istedikleri kadar kotuleyip yok saysinlar fark etmez. Bize verecegi katki Fb'de verdiginden dusuk olmayacagi kesin...

Simdi onlar dusunsun... :D

0|1
    0|0
  • Buna da şükür. Mezarcı Fikret paraya kıyması lazım.

0|1
    0|0
  • Hayirli olur insallah

0|1
    0|0
  • Hahahahaha kapak kapak çok karakterli bir oyuncu aldık ya hayırlısı olsun Beşiktaş'ımıza fb uza😂😂😂

0|2
    0|0
  • Hayırlısı olsun bizim takım da iyi işler başardı , beşiktaşta'da güzel işler yapacaktır umarim 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Lan adamlarin kaptanini aldık ya 100 yil konusulacak bu transfer fenerliler cildiriyo suanda 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Gökhan Gönül , çocukluk hayaline kavuştu, artık idmanlarda bileğindeki Kartal dövmesini saklamasına gerek kalmadı.

Kalbim Beşiktaş !

0|1
    0|0
  • Haha şaşırdım hayırlı olsun iyi oyuncu

0|2
    0|0
  • Hayırlı olsun. Sağ kanat sorununu çözdü bjk.

0|1
    0|0
  • kötü yönetilen bir fb.
    normal bu durum bence, böyle bir bombayı cimcomumuz için de bekliyoruz :)

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun. Düzgün bir adam dı. Bir Fenerbahçe'li olarak başarılı bir sezon diliyorum kendisine..

0|1
    0|0
  • Güle güle kullanın

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım Ama Beşiktaşıda Severim
    Hayirli Olsun

0|1
    0|0
  • menajer için 9 yıllık geçmişini sattı! hayretmez bu saatten sonra!

0|1
    0|0
  • Tümer gevşeğinin rövanşıydı bu hayırlı olsun.

Şampiyon BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0
  • ADAM GİBİ ADAM

0|1
    0|0
  • Yararlı olacaktır Beşiktaş a hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • umrumda dıl mılyonlar kazanan besıktas fenerbahc gokhan gonul bızım gıbı memur adayları ya da memurlar zar zor ekmek kıra derken olur adamlar dubaıd mıamıde tatıl yapar en iyisi olan hak eder real madrıd barselona gerısını tutmam umraumdada dgıldır

0|0
    0|0
  • Kendisini sevmezdim, görüldüğü kadar karakterli değildi, bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'ye bu kadar vefasızlık yapılırdı anca.. Beşiktaş'a hayırlı olsunn

0|0
    0|0
  • İmza parası 5 Milyon Euro kazık yemiş Bjk 2 Gökhan menejer 3 Milyon Euro 35inde bile 1650 Euro para alıyor hatta en ilginci puana göre prim var.

0|0
    0|1
  • İmza parası 2 Milyon Euro menejer parası 1Milyoon Euro 35. de bile 1650 Euro garanti parası var bende olsam bende giderdim oynamadan yatar yatar para kazanırdım. Fenerde bunu yapamıyor diye gidiyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...