Arkadaşlar çok acil bir durum var?

şimdi ben baskete gidiyorum ve birsürü eerkek var bitek ben kızım koçla konuşamıyorumda utanıyorum çarşamba ve cuma günü oturdum öyle antrenman yapamadım siz olsaydınız napardınız?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• utanman doğal bişey , edep sınırları içinde olduğu sürece koçla konuşmak , spora gitmek sorun olmaz

0|0
    0|0
    • mesela siz olsaydınız nasıl konuşurdunuz koçla

• ama yine de için rahat etmeyecekse kız arkadaşlarınla beraber gidene kadar bir süreliğine gitme

• sonuçta erkek ortamı tek kız sen olduğun için çok da tavsiye etmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Yaşınız 36 ise sorun yapacak bir durum yok. Amacınız spor yapmak, bu yüzden çok fark etmemesi lazım bayanlar ya da erkekler arasında olmak.

0|0
    0|0
    • yanlış olmuş yaşım
      13

• ama onların yaptıklarını ben ypamıyorum ya yapamazsam rezil olursam diye düşünüyorum napcağımı hiç bilmiyorum siz olsaydınız koçla nasıl konuşurdunuz

• acemiyi oyna ben bilmiyorum nasıl yapılır aa bende senin gibi oynayabilecek miyim dersin onların senle dalga geçmesinin önüne geçersin ve böylece herkes sana yardımcı olmaya çalışır. Koça acemi olduğunu ama bunu öğrenmek istediğini söylemen yeterli

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de baskete gidiyordum ve sürekli heryerde oluyorlar zaten antrenmanın olmadığı gün bile gitsen birileri kendi kendine çalışmk için geliyor hiç umursama onları söyle koça çalışmak istediğini utandığını zaten erkeklerle konuşacaktır veya senin için ayrı bir gün oluşturur çalış diye

0|0
    0|0
    • ama karma oldugu için

• karma olduğunu anladım ama en azından utandığını söyle erkekleri uyarır koç biraz daha dikkat ederler kendini kasmazsın en azından benim koç öyle şeylere dikkat ediyordu biz demeden

• Ben gitmezdim😂

0|0
    0|0
  • Erkekler seni yemiyor ya? Emin ol kızlardansa erkekler daha samimi arkadaş. Arkadaş olmayı dene

0|0
    0|0
  • Özenlice konuş

0|0
    0|0
  • Güzelce konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...