Basketbolda kendimi geliştirmek için neler yapabilirim?

Yaşım 21 geç kaldim ama yine de birşeyler yapmak geliştirmek istiyorum

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonellik için geç kalmışsın ama amatör olarak oynayacaksan geç değil , kuralları öğrenmek için maçları izle bol bol. Daha sonra kondisyonunu geliştir. Sut çalış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Basketbol oyna 👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir basketbolcu olarak söylüyorum:Amatör seviyede ballhandling ve fundamental çalışmaları yapabilirsin. Bunun dışında baskın olmayan elini kullanarak turnike çalış bol bol, ayak oyunlarını öğrenmeye çalış,(adam geçmek için bire bir çünkü) doğru şut mekaniğini oturtmaya bak.

0|0
    0|0
  • Fundemental çalış, ağır kuvvet idmanı yap, kondüsyon çalış...

0|0
    0|0
  • belli pozisyonları atışları çalış ya da kendini iyi hissettiğin atış bölgelerinde atış tekrarları çalışarak düzeyini üste çek... öyle şeyler yap yani

0|0
    0|0
  • Niçin basketbol evet sevebilirsin ama yani bu yaştan sonra daha pek bir anlamı yok.
    Ben mesela bisikletle ilgileniyorum düşünebilirsin heryaşa da hitap eder :)
    Ama illaki basket oynicam diyorsan şut çalış turnike izlediğin maçlardaki şeyleri dene vakit geçir :)

0|0
    0|0
  • 5 bölgeden atıs calıs, kondisyon idmanları yap, pota altı calıs, top hakimiyetini artıracak hareketler yap.

0|0
    0|0
  • Erkek ol

0|0
    0|0
  • Akıllı ol.

0|0
    0|0
  • Top sektirme bolca hızlı sektir kafan etrafa bakarak sektir silalom aralaridna hizloca geçmeye çalış kuvvetini artırır sicramani artır

0|0
    0|0
  • boy uzaması artık olmaz anca ilizarov aletiyle :)

0|0
    0|0
  • Pro olamazsın ama öğrenebilirsin bir raddeye kadar

1|0
    0|0
  • öncelikle oynamalısın, hem de bol bol oynamalısın. sonra zaten eksiklerini görüp, ona göre davranabilirsin.

0|0
    0|0
  • Daha fazla oyna

0|0
    0|0
  • spor yapabilirsin

0|0
    0|0
  • bol bol anteriman :D

0|0
    0|0
  • gel beraber oynayalım yakında antrenörlük belgemi alacam :D

0|0
    0|0
  • boy var mı boy

0|0
    0|0
  • Kardeşimle iletişime geç. Kendi minikler antrenörü. arkamdaki uzunboylu cocuk :D

0|0
    0|0
  • Kulübe yazil hoca ile özel ders al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...