Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftarları

Bu akşam Benfica-Fenerbahçe maçı var biliyorsunuz. Eğer Fenerbahçe yenerse finale kalacak. Ayrıca Avrupa'daki tek Türk takımı da yine Fenerbahçe şu an.

Peki neden bazı Galatasaraylılar Befica'yı tutuyor? Veya Fenerbahçe'nin rakiplerini tutuyor hep?

Sonuçta formamızın rengi ne olursa olsun üzerinde hepimiz için ortak olan Türk bayrağımız var..

Önemli Not: Lütfen taraftarlar karşısında atışmalar olmasın. Dostluk kuralları içerisinde cevaplarınızı bekliyorum :)

Güncellemeler:
Güncelleme: Ben Fenerbahçe taraftarıyım ama Galatasaray-Real Madrid maçını sanki kendi takımım oynuyormuş gibi izledim. Yenmesini çok istedim mesela..

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• her takımda çürük elmalar oluyor maalesef.Avrupa birlik olmak lazım ama bu konuda temiz takım yok

2|2
    0|4

Erkekler Ne Diyor 16

• Ünal Aysal Benficaya Fenerbahçeyi desteklemeye giderim diyor ama Fenerbahçe sen gelme diyor

Her maç sonu Galatasaraya sallıyan Aykut Kocaman

Real Bestesi yapan Fenerliler

Kusura bakma biz bu takımımı destekleyeceğiz

2|5
    2|6
    • Bahsettiğim taraftar tipi işte bu..

• Sakin olun beyler. Düşüncelerimizi paylaşıyoruz sadece

• Sen önce Fenerli taraftarlara bak ondan sonra bana laf at

• GALATSARAY'LIYIM ama bugün fenerbahçeliyim demek = Delikanlıyım ama arada i*neleşiyorum demek gibi birşey.

1|4
    2|2
  • İşte sen gibi düşünmüyor kimileri, Gs elenene kadar edilmedik laf kalmadı birçok fener taraftarından, sizlerin anlayışını gölgeledi bunlar, o yüzden verilen tepki gayet doğal

Yanlış ama elde olmuyor, bir öfke fırtınası var maalesef..

Heee dalgasını geçsin isterse taraftarlar, ben taraftara değil takıma destek veriyorum, BAŞARILAR FENERBAHÇE!

1|0
    0|1
    • Çoğu kişi bizim gibi düşünmediğinden sorunlar ortaya çıkıyor zaten. Baksana burada bile huzursuzluk çıkaranlar var

• Ben teşekkür ederim, koyu Galatasaraylıyım, içimden geçmiyor değil boşver ne desteklicen benficayı destekle diye de ( sırf o tahrikçi yorumlar yüzünden, hala sinirliyim de o konuya ) yine de umrumda değil taraftar Filan, Fener turu geçsin kalsın finale :)

• Taraftarın adam gibi adam olanı da var olmayanı da.. Her kesimden taraftarlara sahip iki takımda. Belki de zaten bu yüzden oluyor bazı şeyler.. İnşallah geçeriz :) Seneye umarım iki takımımızı da finalde görürüz :)

• Galatasaray taraftarı olarak Fenerbahçenin avrupa maçlarını kalbim çarpa çarpa izlerim. Diğer takım taraftarlarının bu kötü tutumu kıskançlıktan ve Fenerbahçenin kupa kaldırmasının Türk futboluna olan faydasının farkında olmamaları ya da görmezden gelmelerindendir

1|0
    0|0
  • ne yapalım yani schalke bayrağı açan real madrid e beste yazan bizim uefa kupamıza şans eseri diyen sahasında kupa kaldırınca sahasını yakan polis arabalrını dewiren fenerimi tutalım

1|2
    2|1
    • Ya sonuçta bir Türk takımı Avrupada. Kupa falan önemli değil aslında

• kupadan bahsetmedim fenerin yaptıgı rezilliklerden bahsettim tekrar oku anlamadıysan tekrar oku tekrar tekrar tekrar

• Anladım herhalde -_-

• Fenere karsı olan nefretten veya Fener taraftarlarının tutumlarından... Geçen sene şampiyon olunca bir alkıslamadılar yani sen olsan tutar mıydın Fenerbahçeyi ? Ben destekliyorum bu arada Fenerbahceyi

2|0
    0|1
    • Bazı taraftarların tutumlarını ben de beğenmiyorum..

• Fenerbahçeli yöneticilerin tutumu da pek farklı sayılmaz ki itici duruma getiriyorlar bunlar klübü

• Doğru yöneticilerin de payı var

• her galatasaraylının benficayı tuttugunu söyleyemeyiz ..

aynı şekilde her fenerlide r.madridi falan tutmadı ..

bu genelleme yanlış olur(ben fenerbahçliyim)

1|0
    0|0
    • Ben de öyle dedim zaten. Bazı Galatasaraylılar yazdım. Dikkatli okursan görürsün

• kişisine göre değişir bazıları fener bu kupayı hemde 3 temmuz sürecinden sonra alacak düşüncesiyle desteklemez bazıları ise fenerde olsa Türk takımı türk bayrağını taşıyor düşüncesiyle destekler herkese saygı duymalıyız başarılar fenerbahçem

1|0
    0|0
  • Bir de GS vs Real Madrid maçlarında neden fb'liler,bjk'liler real madrid'i tutuyor diye ağlarlar

0|2
    1|2
  • Ben galatasaray - Real Maçında da Real'i destekledim..

Bunun Real'in Galatasaray ile eşleşmesiyle alakası yok. Fenerbahçe'den sonra en sevdiğim takımdır, Real Madrid..

2|0
    1|1
  • Arkadaşım gs maçlarındad açoğu fbli desteklemez bu böledir neden taktınız gsnin desteklememesine ? :) real maçında kaç fbli destekledi?

0|1
    0|1
  • ben galatasaraylıyım fenerin yenmesini isterim finalde de chelsia çıkar onu yenemez yendi diyelim biz bu kupayı aldık 2. kez bir türk takımı almış olur iyi olur ama süper kupa da bayern munih çıkar 10 tane yerler o zaman 1. tarih yazılır :)

0|1
    2|2
  • herkes kendi takımını desteklesin diğerine köstek olmasın yeter

3|2
    0|0
  • 6alatasaraylılar fenerbahçeyi şunun için desteklemez link

2|0
    0|3
  • eziklik işte ya. biz kupayı alırsak bunların uefa kupasının bir değeri kalmayacak ya ondan.

ya da fransız oldukları için olabilir. fransızlar türkleri sevmezler.

2|2
    0|4
    • Bence kupa değersizliği falan diye bir şey yok. Onlar kupayı ilk kazandı. Önemli onlar için ama kaç yıl sonra yine kupa bizim ülkemize gelse fena olmaz mı?

• bunlar türkiyede tek olmak istiyor.

• İşte birlik olamıyoruz

• kıskançlıklarından

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benficayı destekleyen Galatasaraylı olduğu gibi Feneri destekleyen Galatasaraylılar da var.

sebepleri de schalke r.madrid bayrağı falan açmış Fenerbahçe taraftarı.

ben de Fenerbahçeliyim ve Galatasarayın tüm avrupa maçlarında kazanmasını istedim, hatta r.madridin sahasında kaçırdığı goller için üzüldüm, hakem taraf tutuyor diye hakeme kızdım.

fakat bazı insanlara anlatamıyorsun orda TÜRK bayrağının olduğunu..

bazı insanların davranışlarını tüm topluluğa yüklememek lazım.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın. Senin gibi düşünüyorum ben de ama burada da gördüğün gibi bazı arkadaşlar beni anlamak istemedi..

• Senin gördüğün sadece Galatasaraylı'ların rakip takımları desteklediği, bunun bir de Fenerli'lerin bizim rakiplerimizi desteklediği tarafı var.Ve bunu görmek istemezsin genelde.

Türk'sün desteklemek zorundasın gibi bir durum söz konusu olamaz.Türklüğü bir maça göre yorumlayamayız.

Tarafsız olmayı tercih edenlerdenim.

1|1
    1|3
    • Benim sorumu anlamamışsın sen tekrar oku bence

• Genelleme yapmıyorum, benim yakınımdakiler öyle.Karsı tarafı destekleyen Galatasaray'lılar bu yüzden destekliyo, aynı tutumu fenerliler gösteriyo çünkü.Ben fenerin rakibini tutmadım şuana kadar tutmam da.Gerçi bunların hepsi eskiye dayanıyo.Rakip olmakla düşman olmayı karıstırıyor bizim halkımız.

• Bak son cümlende çok haklısın. Sahada rakip olursun ama saha dışında, o 90 dakika bittiğinde dostundur o senin..

Bu düşünceyi benimseyebilsek keşke..

• bir Beşiktaşlı olarak feneri destekliyorum bu akşam.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Sırf o bayrak için destekliyorum.

1|0
    0|0
  • eezeli rekabet

0|0
    0|1
  • o senin görüşün

0|0
    0|1
  • şike yapıp türkiyeyi enayi yerine koydunuz için

3|5
    3|3
    • Düzgün düzgün konuşacaksan konuş. Konuşmayacaksan yorum yapma GİZLİ kullanıcımız..

• al işte hem şike yaparsınız hemde üste çıkarsınız pes yani

• Hiç tartışmak istemiyorum seninle ama git bir kendi tarihini de araştır olur mu? :)

Yükleniyor...