EURO 2016 Portekiz sizce?

Yahu adamlar 90 dk sonucu bir galibiyetleri yok galiba bir tek hırvT maçını 120 dk sonucu galip bitirdiler ama yarı finaldeker ve karşılarına Belçika galler in gLibi gelecek yine geçerler hiç galibiyet olmadan finL mi olur ya

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ballılar ben polonya şampi olsun diye bekliyodum adamlar harika oynuyor almanya çok zorlandı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• 2004 hariç iyi oynadıkları her şampiyonada kotu sonuçlar aldılar. Bu kez etkisiz oynayarak basarili oluyorlar.
    2004'ün intikamını bütün dünyaya acı çektirerek almaya kararlılar.

0|0
    0|0
  • bu turnuvada geçmişte danimarka ve yakın tarihte yunanistanda kupa kaldırdı, yunanistan sıkı defans ve sıkıcı bir futbolla kupayı almıştı, şu an ki portekiz ve bu tabloyu yadırgamamak lazım oluyor böyle bazen ama sonraki turu göremez portekiz, buraya kadardı yani, belçika bugun galleri yenerse, portekizi belçika eleyecektir...

0|0
    0|0
    • O halde her türlü Almanya-İtalya eşleşmesinin galibi kupaya uzanır... Danimarka zamanına yetişmedim ama Yunanistan defans futboluyla almıştı ama yinede galibiyetleri vardı onların

• Final maçı abi ayrı motivasyon ve tek maç eleminasyon çok sürpriz yaşayabilir :)

• güzel maç olsunda bize kalan bu sonuçta :D

• Aynen öyle 90dk maç kazanmadan yarı finale çıktı adamlar ilginç bir durum :)

0|0
    0|0
  • Portekiz sonuna kadar hak ediyor. O kadar mücadele ediyorlar. Maçlarını izlemiyor musunuz. Ne olmuş yani galibiyetleri yok diye. Mağlup da olmuyorlar. Portekize yönelik eleştirileri yersiz buluyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Adamların ölüsü yarı finale çıktı. Final oynayacaklarını düşünüyorum, sonra ki maçta Ronaldo kendine gelir.

Quaresma oyuna girerken Portekiz tribünleri çoşuyor, maça ayrı bir hava katıyor.

0|0
    0|0
  • Oluyor işte ☺️

0|0
    0|0
  • Belçika ezer geçer :D

0|0
    0|0
    • Yok be sanmıyorum asıl bomba mÇ Cumartesi erken final

• Kardeşim hiç belli olmaz ama banada az göllü bir maç olacak gibi geliyor. Hatta gene uzatmalara gidebilir ama Belçika nin alacağını düşünüyorum.

• Sistemin hatası işte, böyle sistemmi olur yahu? Adamların galibiyeti yok yarı final oynayacaklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...