Ciddi bir ilişki aramak ama bulamamak...

insanlar neden ilişki yaşamayı cinsellik olarak görüyor ki?şurda duygusal birşey arıyoruz!

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• çünkü sevmeyi bilmiyorlar.zamanla duygularını kapatıp sadece vucutlarının tepkilerine kulak veriyorlar

1|0
    0|0
    • aynen öyle...

• insanın sevgilisini istemesi yanlış bir kavram mı acaba? hani alışkanlık haline getirmiş hayat kadınlarıyla yatıp kalkan bir karakterden değil, seven bir insandan bahsediyoruz en nihayetinde :)

• sevdiğini istemesi yanlış değildir.ama günümüzdeki ilişkilere bir bakarsan ne demek istediğime eminim kendi içinde sen de bir cevap bulacaksın

Erkekler Ne Diyor 10

• Tam aramaktan vazgeçtiğin sırada bir anda kendini ciddi bir ilişki içinde bulacaksın, Dangerous demişti dersin :))

0|0
    1|0
  • ben bu kavramı anlamıyorum.. ilişki yaşamayı cinsellik olarak görüyor derken bile bir kavram kargaşası söz konusu.. hiç tanımadığı birisine hadi ilişkiye girelim diyen bir erkek hiç görmedim yani.. sonuçta oda his le gerçekleşen bir kavramdır.. birisiyle duygusal manada bir ilişkin olur snrasında fiziki manada bir etkileşim olur bu aşkın doğasıdır.. Tek fark, bunu evlilik sonrasında yani herşey üslubunca olsun cümlesine uygun kıldırabilien ve bunu başaramayan insan çeşidi vardır...

0|0
    1|0
  • sevişmek isteyen sevilmiyor mu yani?

0|0
    1|0
  • Sonuçta içinde cinsellikde varya bunların

o yüzden cinsellik 1. plan o yüzden direk oraya bağlıyolar

Savunmada belli yani, cinsellik olmadan olmuyo mu :/

açık ve net görünen köy. :/

cut.

0|0
    1|0
  • ararsan bulamazsın bırak kendi kendine gelsin :)

0|0
    1|0
  • dokunmadan duygusallik olmaz ki, dokundugun zamanda cinsel icguduler artmasi kadar dogal bir sey yok. sadece telefonda tanidigin birine ne kadar duygusal baglanabilirsin ki. bence eger icin kipirdamiyosa duygusal falan olamazsin.

0|0
    1|0
  • SEN BENİ ARIYOUN KISACA.:) EKLE BABY :)

1|0
    0|0
  • bu devrrde kızların çoğu da aynı şekilde düşündüğü için olabilir mi ?

0|0
    1|0
  • Bir şeyler hissetmenin yolu dudaklardan geçer. Ondan sonra nereye gider bilemem.

0|0
    1|0
  • Bir yerinde cinselliğe değecek sonuçta.

0|0
    1|0
    • değecekse bile en başında azgın dana gibi olmamalı;)

• Muhakkak ki öyle ona bir lafım yok elbette sonuçta, ilkl günden de şunu bir yatağa atayım diyen adamdan hayır gelmez.

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir dünya yok artık .

Görücü usulü lazım .

0|0
    1|0
  • ciddi ciddi sevişecek birini bulamadım:(

0|0
    1|0
Yükleniyor...