Portekiz iki beraberlik daha alırsa kupayı alır mı?

Turnuvada üst üste beş beraberlikle yarı finale yükselen Portekiz kalan iki maçta yine berabere kalırsa kupayı alır mı?

#Euro2016

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• 7 beraberlik ve hayırlısıyla şampiyon 😂

0|0
    0|0
    • Keşke bizimde olsa

• 7 olmadı 5 oldu ama aldılar ya ben ona şaşıyorum. 5 galibiyet ve en çok gol atan Fransaya yazık oldu bence. İlk yazık olan İtalya ve Almanyaydı ya neyse

• italya ya da almanya ile karşılaşsa portekiz'in şansı olmazdı ama eleme sistemindeki kolay rakipler portekiz'e şans getirdi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Alır Evet

0|0
    0|0
  • Alır herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• futbolunu yukarıya çekmiş bir italya , bazen etkin olmasa bile seyirci desteği üst düzeyde olan ve evsahibi fransa ile bu tura kadar genelde zayıf ekiplerle oynamış ama potansiyenini yüksek oldugunu düşündügümüz almanya varken portekiz e kalmaz kupa bence, bugun belçika turu geçerse portekizide yenecektir çünkü portekiz ikinci yarılar hep futbolunu yukarı çeken bir takım ve aynı zamanda direncini yukarıya çeken bir takım, bu özelliğiyle belçika ile aynı karakteri sergiliyor, belçikanın portekize dur diyeceğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Bu kadar şanslı ve aslında dediğin gibi maç kazanamayıp 90dk kalarda buralara gelmek yarı finale meziyet ister bakarsın dediğin gibi 2 beraberlikle daha kupayı alır ama yazık olur bu futbolla sonuçlarla kupayı alırsa bence yarı finalde durmalı artık portekiz buraya kadar bile iyi geldi ama futbolun adaleti yok işte bazen.

0|0
    0|0
    • Portekiz finale Almanya ile birlikte çıkar inşallah da Almanya sallar 4-5 tane bu apaçilere. Futbol zevkinin içine etti adamlar

• İhtimal var , olabilir

0|0
    0|0
  • Alabilirler bence. Kim ne derse desin iyi oynuyorlar. İyi mücadele ediyorlar. Ben şahsen Portekiz'in şampiyon olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Portekiz finale yükselecek. Yarı final de Ronaldo açılmaya başlayacak.

Ölü halleri bile tur atlıyor daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • Olur mu olur

0|0
    0|0
  • Portekiz Fransa ve Galler saf dışı kalsa ne güzel olur bence bu turnuvayı ya Almanya ya İtalya ya da İzlanda kazanmalı

0|0
    0|0
  • valla güzel başlık yapmısın bende dun cok sınırlendım Turkiye için saygı duruşu dıyolar crisiano ronaldo dılını cıkarmıs dılıyl oynuyo ayıp ya dun polonyayı tutum yenıldılr kotu oldu

0|0
    0|0
  • Şampiyon italya

0|0
    0|0
  • Bizim millilerden daha iyi oynuyorlar sonuç önemli tut atladilar mi olay bitmiştir ve bence finale Kaalcak birinci takım ve favorim

0|0
    0|0
  • Belçila portekixi eler diye düşunuyom portekiz buraya kadar

0|0
    0|0
  • Belçika bugün Galler i yarı final de Portekiz i eler
    Final de de ya Almanya ya da Fransa ile oynar

0|0
    0|0
  • alamaz tabiki almanya fılan çıksın ezer geçer

0|0
    0|0
  • Almanya ve İtalya varken Portekiz ya portakal ya da babayı alır

0|0
    0|0
  • Zamanında Paraguay berabere kalarak finale kadar gitmişti 😂 ama Belçika izin vermez buna 😂

0|0
    0|0
  • alabilir ama almanyaya yemez böyle

0|0
    0|0
  • Beraberlik penaltıya goturur koduğumun takımı cok iyi penaltı atıyor yani %90 alır

0|0
    0|0
  • portekize sempatim var, kazanmasını isterim.

0|1
    0|0
  • Final : Almanya-İzlanda beyler açılın.. Şampiyonda herzamanki gibi Almanya olucak.. Portekiz mahalle takımı ztn bala g*te geldiler.. Gelecekleri son yerde burası ztn ;)

0|0
    0|0
    • almanya-izlanda en fazla yarı finalde karşılaşır
      Almanya-İtalya Fransa-İzlanda maçının galibi yarı final de karşılaşacak

• @Ankara060606 o zmn karşıdaki rakibin bir önemi yok almanlar her türlü şampiyon bu kdr basit.. Diğer takımlar 2. Lik için falan uğraşsınlar belki prestij kazanırlar ;)

Yükleniyor...