Erkekler de Ağlar mı? Ağlayan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Ağlayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz, ona acırmısınız ya da sempatik gelebilir mi? özellikle ayrılmayı teklif ettiğinizde ağlıyorsa ne düşünürsünüz? ağladığı için gitmekten vazgeçer misiniz?

Benim fikrim gidecek sevgili karşısında ağlamak acizliktir elinden dondurmasını aldığınızda ağlayan çocuk gibi :)

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• insan ağlar erkek olarak kendini başka türeden görüyorsa bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• her insan ağlar

ama erkekler gizli ağlar

bencede olması gereken bu

0|0
    0|0
  • Giden sevgiliye ağlayanı pek görmedim ( atarlı ergenler haricinde) onun haricinde ağlasınlar diye gözyaşı pınarları var sonuçta, ağlasınlar , acımam acınacak hale düşmemek için :)

0|0
    0|0
  • ağlar tabii

0|0
    0|0
  • bence erkek de insan onunda çaresiz olduğu bir an vardır ağlar .

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylemek gerekirse ağlayan erkekleri samimi buluyorum. Tabii ağlayan erkek derken kız gibi herşeye ağlayanlardan bahsetmiyorum.

0|0
    0|0
  • ya bir kızın ağlaması beni çok üzmez alışığım ama bir erkek ağlayınca çok ama çok üzülürüm hele de bu babam ya da cok yakınımsa... :(

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkek romantik duygusal bir erkektir yazık ya :/

0|0
    0|0
  • Ağlarlar.

0|0
    0|0
  • benim için ağlarsa gitmekten vazgeçebilirim :D

0|0
    0|0
  • insan olduklarını,ağlamalarının da gayet normal olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • şu ana kadar bir kişi ağladı nasıl gaddar anıma denk geldiyse daha çok kızmıştım

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin karşımda hüngür hüngür ağladığını bilirim. Üzülmüştüm ama geri dönmemiştim. eski günleeer...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkek dediğin güçlü olmalı, olamıyorsa bile güçlü gözükmelidir.

Erkek ağlamaz diye bir şey yok ama bunu tek başına olduğunda kimsenin görmediği bir zamanda yapmalı.

0|0
    0|0
  • Ağlar arkadaş nereye ağlamaz. Ağlamayandan korkacaksın asıl. Ağlayan adam asildir. Erkekler ağlamaz palavrasını bulan herif de eve gidip hüngür hüngür ağlamadıysa bişey bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • erkek ağlamaz, bir sigara daha yakar...

0|0
    0|0
  • ağlamak zayiflikdir illa alicaksan kimsenin olmadi yerde ağla !

0|0
    0|0
  • Ağlarda gizli ağlar

kötü birşey dusunmen duygusal derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...