Hangi bisiklet markası?

Ben bisiklet almayı düşünüyorum ama Bianchi'den vazgeçme yılların markası diyenler oldu. Sedona en iyidir en kalitelidir diyen çok oldu. Ümit'i ablam kullanıyor o önerdi. Baktım biraz bazı yerler çok iyi bazı yerler sakın alma diyor. Yani 1000 TL nin üzerine fazla çıkmadan iyi bir şey almak istiyorum. En azından 5 6 yıl kullanırım diye düşünüyorum. Bide aksesuarları tam olsun diye düşünüyorum çünkü sonradan eklense de 100 TL yi bulur diye düşünüyorum. Ek marka önerebilirsiniz isterseniz.

• Bianchi RosaHangi bisiklet markası?
    26% (5)28% (5)27% (10)Oy Ver
  • Bianchi JasmineHangi bisiklet markası?
    11% (2)11% (2)11% (4)Oy Ver
  • Bianchi RainbowHangi bisiklet markası?
    16% (3)0% (0)8% (3)Oy Ver
  • Sedona GustoHangi bisiklet markası?
    11% (2)22% (4)16% (6)Oy Ver
  • Ümit AlanyaHangi bisiklet markası?
    16% (3)17% (3)16% (6)Oy Ver
  • Diğer (Yoruma)Hangi bisiklet markası?
    20% (4)22% (4)22% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Salcano al

1|0
    0|0
    • Bisiklet satan biyere gittiğimde Salcano Bianchi'nin yan sanayisi ama bianchi öneriyoruz herkese demişti kadın salcano çok iyi diyor birsürü kişi de o çok kafamı karıştırdığı için eklememiştim

• zaten en fazla şehir merkezinde kullanacağım için Şehir bisikleti istiyorum link için çok teşekkürler salcano sedona düşünüyorum artık bide altta bir bayan arkadaş ümit demiş baya sağlam olduğundan bahsetmiş hiç düşünmezdim öyle bir bisiklet olduğunu onu da bir sorucam bakalım tekrar çok teşekkürler her şey için

• Rica ederim. Boşver o markayı. Bianchi ile Salcano arasında tercih yap bence :)

En İyi Kız Görüşü

• Ümit olsun

1|0
    0|0
    • peki türk markası olduğu için mi kalite açısından mı

• vaay baya sağlam o zaman onu düşüneyim ben çok teşekkürler :)

• Rica ederim ☺

Erkekler Ne Diyor 6

• salcano

1|0
    0|0
  • Kafana göre.

1|0
    0|0
  • pinokyo :P

1|0
    0|0
  • Bisancıyız.

1|0
    0|0
  • Umit dedim.:) yerli mali yurdun mali... bianchi jasmine umitten sonra 3 tercih bianchi rosa

1|0
    0|0
  • biachi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...