Akıllı kadın mısınız yoksa zeki kadın mı?

Akıllı kadın strateji kurar, ağırdan satar, yıpranır, harcanır. Zeki kadın akışına bırakır, farklı olanı yakalar, yormaz, yorulmaz; kazanır!

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• zekilik bir insanın kötü niyetini çözebilmek ya da bir şeyi başkası anlatmadan anlayabilmekse zeki degilim

ama akıllı olabilirim agırım çok yıprandım harcandım beş para etmez insanlar yüzünden ama akıllı oldugumu düşünmüyorum

akıllıda zekide degilim safım buı bir gerçek saflıgım nasıl düzentebilirim nasıl açık göz olurum nasıl cin fikirli o lurum ben bunları olmak istiyorumkimsenin yanında ezilmek küçük düşmek istemiyorumrencide olmak istemiyorum ama ben buyum biri bunları bana yapınca cevabını veremiyorumbu halimi düzeltmek istiyorum saf oldugumu gözümün içinden bakanlar anlıyornasıl düzelirimben kendimden igreniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• zeki

0|0
    0|1
  • Kendime sıfatlar yakıştırmayı sevmem.

Ama zeki kadınım sanırım.

0|0
    0|1
  • saftiriğin tekiyim. ve bazende mal

0|2
    0|0
  • İkis ide olabilirmiyiz acaba ikisi de :D:D

0|0
    1|1
  • Hiç bilmiyorum dicektim kendimi yormadimi düşünerek zeki ben

0|0
    0|0
  • zekalıyım.

0|0
    0|1
  • zekiyimdir

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim , duygusalım, strateji ile işim olmaz, kimi zaman olur yorarım, yorulurum ... neyim ben ya :S

0|0
    0|1
  • zekiyim ama o kadarda safım herkesi kendm gbi sanıyorum bna kötülük ypna bile yapamıyorum pff

0|0
    0|1
  • Bilmiyorum.

Zeki sanirim.

0|1
    1|0
    • Aklınla neler yapacağını bilecek kadar zekisin ! korkulur senden yeminle :)))

• aptal ve ağzına edilen kadın

1|0
    0|1
  • Zeka akLın içindedir Akıl olmazsa Zeka olmaz.

Akıllı Kadınım.

0|0
    0|0
  • Yerine göre akıllıyım, yerine göre zeki.

0|0
    0|0
  • her daim o*

0|0
    0|0
  • zeki mi oluyorum bu durumda acaba?

su akar yolunu bulur diyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • kimi zaman akıllı kimi zaman zeki :DD

0|0
    0|1