Kalf kası gelişsin istiyorum?

Ben 15 gündür yoğun bir squat programı içerisindeyim güzel sonuç verdi ama sadece üst bacağım kalınlaşıyor :D alt bacakta pek değişiklik yok yani alt bacağı diğer egzersizlerle destekleme çalışsamda bir fark göremiyorum. Bunun başka çaresi yok mu? Kalf çalıştırmam gerekiyor ama nasıl? :D

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yildir calf calisiyom hala ayni ahajsj😬

Genetik yani ne yaparsan yap boss

0|0
    0|0
    • Sende mi brütüs? yapmaa :D başarıcam yani olması lazım yoksa çok dengesiz olucak bacaklarım ki bir kız için hiç hoş bir durm değil bu :D

• umarım teşekkür ederim yorumların için :)

• Rica edrm

Kalf hareket lerini biliyo musun

En İyi Kız Görüşü

• 15 gunde bır degıısm gormek ımkansızdır (: en az 6 ay

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Genetik sayılır ama çalışmaylada büyür izole egzersizlere devam et sıkı bir kas grubu olduğu için zaman alıcaktır ama gelişir

0|0
    0|0
  • Kalf bolgeisni omzuna barbel ya da eline dumbell alarak ayak parmak ucuna kalk in kalk in bu şekilde devam et

0|0
    0|0
  • deadlift yap

0|0
    0|0
  • Kalf çalişmak için makinalari var onun haricinde manuel olarak kendi başina anca bir agirlik alipda parmak uçlarina kalkip calisablrsin

0|0
    0|0
  • parmak ucunla yüksel tekrar in 20 tekrar 3 4 set vs

0|0
    0|0
    • hasectear denen arkadaşın her spor sorusuna yorum yapması ve her yorumunda en az 2 3 yanlış olmasına alıştık aklın varsa dediğini yapma :D Mesela yoruma bakıyorum yıllardır çalışıp hala aynıymış ve nedeni genetikmiş :D genetik sadece büyüklüğü etkiler az veya çok büyüme veya şekli bu eleman hiç büyütememiş ve genetikden kaynaklıymış ne yaparsan boşmuş alakası bile yok onun aklı ile yola çıkıp 2 hafta sonra genetiğim kötü ne yaparsam boş deme :D Ayrıca kalflar küçük kas gruplarıdır yüksek ağırlık düşük tekrar değil düşük ağırlık yüksek tekrara yanıt verirler 2 cümle yorum yapmış sırf benim gördüğüm 2 yanlış var :D

• calf raise çalış :)

0|0
    0|0
  • hemen olmaz zaten oralar biraz geç gelişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...