Boşandığınız eşinizle yeniden evlenir miydiniz?

Sorum açık, diyelim ayrıldınız ve kısa bir süre sonra tekrar görüşmeye başladınız ve o evlenmek istedi, sizinse duygularınız karmaşık. Ama kesin olan tek bir şey var, o da birbirinizi hala çok seviyorsunuz... Ortada çocuk yok. Böyle bir durumda kararınız ne olur? Sevgi yeterli olur mu eski sorunları aşmaya? Tekrar evet der misiniz yoksa arkama bakmam mı dersiniz?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Valla gurur murur yalan. Şimdi karşılıklı seviyorsanız, eski sorunları da bir şekilde çözebilirsiniz. Çözümsüz birşey yok. Ben dönerdim eğer durum uygunsa. Bazen hem o bağlar bir şekilde kopmuyor; artık kader mi dersin ne dersin dönüp dolaşıp tekrar birlikte oluyorsun. Denemekten birşey kaybetmezsin.

Hani birşeyi dışardan bakınca daha net görürüz ya, işte ayrılınca evlilikteki/ilişkideki sorunları daha net görme ve düzeltme şansı oluyor. İşin içindeyken göremiyoruz çoğu şeyi. Aslında ayrılınca kıymetini de anlıyoruz. Sanıyorum ki birlikte ilerlerseniz sorunları da çözer, eskisinden de mutlu olabilirsiniz. Tabi eskileri kafaya takmamalı ve herşeyi silip baştan başlarsanız. Takıntılarla olmaz çünkü.

Umarım herşey gönlünüzce olur. Hatalardan ders alır herşeyi rayına oturtursunuz umarım ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• eski konular acılıyorsa devamlı ve bide bi güven sorunu olmussa geçmişte emin ol o iş bence hiç iç açıcı değil yok ben devamlı tartısabilirim sorun olmaz herşeye katlanırım diyorrsanda ozaman evlenilir

1|0
    0|0
  • Ayrılmaya neden olan dertlerin ne olduğu bu sorununa sağlıklı bir cevap bulabilmen için çok önemli. Sevgi her sorunu aşamayabilir. Severek ayrılanlar diye şarkı bile yapılmış nihayetinde. Fakat bu demek değildir ki boşanan insanlar bir daha evlenmiyor. Bilakis çok var bunun örnekleri sizin düşünmeniz gereken iyi olan örneklerden biri mi olacaksınız?

1|0
    0|0
  • Bence en mantıklısı , sorunlar aşılıp aşılmadığını bekleyip görmek ve temkinli olmak , daha sonra tekrardan gözden geçirilip , uygunsa neden evlenmek olmasın . Ama dediğim gibi herşeyden emin olunduğu zaman en güzeli

1|0
    0|0
  • Bir vadide yürüyorsun. önüne iki yol çıktı.

Sen birinci yolu seçtin ve devam ettin.

Ancak seçtiğin yol dikenlerle doluydu ve sonunda da geçemediğin çürük bir köprü vardı.

Dikenleri bir şekilde aştın ama köprüden geçemeyeceğini anladın ve geri döndün.

Şimdi tekrar yol ayrımına geldin.

Düşün bakalım eğer tekrar aynı yolu seçersen,

Dikenleri aşıp köprüden geçebilecekmisin diye.

Avantajların şunlar, birinci yolu zaten biliyorsun ve kendini alıştırman zor olmayacaktır.

Ama zordu ve geri döndün.

İkinci yol ise bilinmez. Nelerle karşılacaksın güllerle mi yoksa dikenlerle mi ?

1|0
    0|0
  • bazı ilişkilerin adı konamıyor..kopsan kopamıyorsun gitsen gidemiyorsun...

1|0
    0|0
  • vay aynı hasılatı ikinci kez toplayacaz. imar ankasının olmayan devlet tahvillerini satması gibi birşey bu

0|0
    1|0
  • Ne gerek var birdaha aynı seyleri yaşamaya.

0|0
    0|0
  • Eğer aramızdaki sorunları aştıysak evlenirdim.

0|0
    0|0
  • evlenen var tabi çocuk varsa olur

0|0
    0|0
  • Arkama bakmam biten bitmiştir. Bitmeden önce yapılması gereken ne varsa yaparım ama baktım olmuyor ayrılık derim ve geri dönüşü olmaz. Ayrılma kararını aldıysam zaten bunu çok düşünmüşümdür, o yüzden bir daha o sorunları yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • bitmiş işin davası olmaz...bitmiş işte hiç gerek yok demek anlşamıyoruzki ayrıldık...hayatı zindan etmeye gerek yok...

0|0
    0|0
  • çocuk varsa ve eşimin boşandıktan sonra ilişkisi olmamışsa ve şartlar müsaitse olur

0|0
    0|0
  • evlenırdım

0|0
    0|0
  • ben boşandım ama dönmem eminim

0|0
    0|0
  • fanteziye gerek yok.evlenmem

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Boşandığıma göre halledemediğimiz bir konu vardır önce onun hallolması gerek.Eğer evleneceksem hemen evlenmezdim.

0|0
    0|0
  • boşanma raddesine gelmişse ciddi anlaşmazlık problemi vardır tekrar denemek faydasız olabilir

0|1
    0|0
  • asla neden terk ediyomuş pislik beni önceden düşünseydi.

1|0
    0|0
  • Eğer çocukda yoksa sevgi herşeyi halletmiyor

Anlasmazliklar demek cozulemiyor

Ikinizinde anlasip sevebileceginiz insanlarla

Mutlu olma hakkınız var.

0|0
    0|0
  • imam nikahı tekrar olmuyo diye biliyorum ama yanlış olabilir. Anlaşma olmaksızın başka biriyle evlenilmesi gerek diye biliyorum

0|0
    0|0
  • evlenmem.

0|0
    0|0
  • evlenmezdm.

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki

0|0
    0|0
  • Boşandıysam evlenmem kolay kolay boşanmam çünkü .

0|0
    0|0
Yükleniyor...