Sizce nasıl zayıflarım?

1.64 boyunda ve 80-85 kilo civarındayım (yaklasık 4 senedir bu aralıkta) 86-98-112 beden ölçülerim. en az bir 20 kilo vermem gerek. Çok şişman durmuyorum ama kiloluyum. Astım hastasıyım. bilen bilir bu hastalık yüzünden çok tembelleştim. çok az hareket ediyorum. çok yoruluyorum ve en küçük hareketimde bile çok terliyorum. yemeği çok aramam ama sıkılınca kendimi durduramıyorum.
egzersiz programları indirdim uygulamaya çalıştım ama 2-3 gün ancak devam ettirebildim. her yerim agrımaya falan başlıyo. ve çabuk pes eden biriyim.

bana nasıl bir diyet ve spor programı önerirsiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yağlar cokmu

0|0
    0|0
    • O bedende taş gibi olanlar var vucut yağ endeksini ölç ve yağ yakan hareketler ve rejim yap inş düzelir

En İyi Kız Görüşü

• Bence diyetisyene git en saglikliilsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• jason blaha 5x5

0|0
    0|0
  • astım hastasıysan zor şekerli yiyecek ve içecekler uzak dur özellikle ekmek tüketme..

0|0
    0|0
  • seks yapark

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmeden işin çok zor işi bilrn hoca kontrolünde verilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende seninle aynı boydayım fakat 55 kg yani demek istediğim boyuna göre bence kilon çok fazla en kötü 60 kg olman laazım bunun için sana önerim mutlka bir spora basla bu fitness plates tarzında değil bir kickboks boks wushu ya da yüzme vs. tarzında spor dalları olsun ve gerçekten ısrarla devam edersen hem atletik bir vücudun olur hem ideal kg ulasır hemde geleceğini etkileyecek derecede bir sporcu neden olmayasın :D bu arada bende sporcuyum ondan bu kadar konusutum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...