Çok yakın kız arkadaşımın doğum günü

Arkadaşlar çok yardıma ihtiyacım var, çok yakın kız arkadaşımın doğum günü, sürpriz yapmak istiyorum, ama ne yapsam bilemedim, öyle bir hediye almalıyım veya öyle bir sürpriz yapmalıyım ki çok şaşırsın mutlu olsun. Aklınıza gelen en ufak şeyi bile yazın lütfen

Güncellemeler:
YARDIM EDEN YOH MU YAAAAAAAAAA

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın nelerden hoşlanır acep ? Biliyorsan daha iyi olur..

Sonuçta o senin çok yakın arkadaşın.. Bilemiyorum.. :)

En iyisi şuraya bir gir bak bakalım.. :)

buldumbuldum.com/hediyesi/

1|0
    0|0
    • Şu an hiç bir şeye ihtiyacı yok her şeyi var, şu an tek ihtiyacı olan şey maneviyat, bir sürpriz. ama ben ne yapsamda onu şaşırtsam bliemedim :/

• Manevi bir hediye için neler yapılmaz ki..

Bulamadığında haber ver, ki bizde tekrar yardımcı olmaya çalışalım. Umarım Blackie bunun üstesinden gelir.. ^_^

• Hala bulamadım, onun fikri ger.ekten güzel ama akla gelmicek bişey değil, bu arakdasım benim için çok özel, klişe olmayan bir fikir istiyorum ve hala tatmin olmus değilim, lütfen aklına fikir geldikçe buraya yazar mısın çok ihtiyacım var

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• ö.mesaj at anlatıyım,şimdi dicen burdan yaz diye yazarsam ifşa olurum olmaz,fikrimi duyunca pişman olmazsın emin ol :))

0|1
    0|0
  • sakız olabilir en ufak olan buydu.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• madoda yer tut orada kutla. ben oyle yapmistim

1|0
    0|0
    • Zaten dışarda kutlicak evde kutlamicaz ama kutlamaya gittiğimizde ne yapabilirim sevinmesi için. Haberi olmicak sürpriz lazım bana, kendini onun yerine koy, nasıl bir sürpriz hosuna giderdi?

• okeytooo :d

• süpriz pasta yap .

0|0
    0|0
    • Onu evden uzaklaştırıp sürpriz parti yapıcaz zaten ama hediye olayını hala bulamadık

Yükleniyor...