Merak edıyorum ......................................

samımıyetınızle soleyın bir kızda ne ararsınız.sevdıgınız evlenene kadar elımı tutma dedı mesela ve daha yıllar var kabul edermıydınız ozellıkle erkeklere soruyorum..bıde en fazla elını tutarak bı kızla yıllarca cıkan var mıaranızda

Güncellemeler:
çogumuz boşa sallıyor arkadaşlar:) o zamn butun erkekler ıdeal:) samımıyetle sordum ...2 kışıyle cıktım ve aynı talebler ılıskının sonunu getırdı... bıraz garıp degılmı

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Başka şeyler tutmaya ne meraklısınız. El tutmadan da olur gayet tabi. Karşımdaki ahlaklı ve sadakatli olsun yeter ki.

0|0
    0|0
    • Güncellemene istinaden bir şey söyleyeyim sana. Bugüne kadar 2 kişiyle çıktım ve bu talebim ilişkilerin sonunu getirdi diyorsun ve bu garip değil mi diye ekliyorsun! Asıl garip olan senden bu şekilde ayrılanların niyetini anlamayıp , burda garipsemen.

• evet hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 9

• günümüzde pek böyle olmamakla beraber... ben..bir kıza ruhuna dokunmadan önce tenine dokunmaya haya ederim... zaten eyer samimi, saf, temizi duygularla seviyorsa... aşkına el sürmeye kıyamaz... taki evlenene kader...

1|0
    0|0
  • Nefis erkeği zorlar heleki yaşadığımız şu dönemde. Sana karşı mı günah işlemesini istersin bir başkasına karşı mı. Sana dokunmak istemiyor sevin buna tabi ilişkinizde samimiyet ne derece kalır bilemiyorum. yakınlığın tensel temasın da ilişkide faydası olduğu bilinir.

0|0
    0|0
  • en doğrusu budur, evlenen kadar sadec elini tuttum, kesinlikle fazlası olmadı, neden olsunki evlenmenin farkı nerede kalır o zaman, ilerisi olacaksa zaten evlenmeyede gerek yok bence

0|1
    0|0
  • Sadakat, güven, sabır, güçlü irade, dürüstlük, sevgi, aşk...

Evliliğe kadar gerekirse girmem sınırlarına

Ama şunlar olmuyor be kardeşim, olsa beklemeye değer, biz beklesek karşıdaki beklemiyor!

cut.

0|0
    0|0
  • Bak bak.Siz kızlar bu işi birtülü öğrenemeyeceksiniz.Sihirli kelime:Cilveeeeeeee.Olay budur.Bunu unutmuşsunuz kızım.Sıcak kanlılık ve cilve bizi bitiriyor.Yıllar boyu elimi tutmaymış.Senin elini tutmayacaksam kimin lini tutacam afedersin?Sen bir erkek dese kabul eder misin?Belli bir noktadan sonra soğursun değil mş?Bak sen bile.

0|0
    1|1
    • ama bı sınır olmalı dımı el tutma ornek sadece karı koca hayatı yasanmamalı

• karı koca hayatı değil zaten.Bak cinsellikte beyinde başlayıp beyinde biten bir hadise.Biz erkekler "yeri geldiğinde arkamızda durabilecek,neşeli cıvıl cıvıl,anaç hatunlar" isteriz.Bu da Allah vergisi bir yetenek benim gördüğüm.Her kadında olmuyor.

• :p para, aşk, huzur, güzellik, bunlar olsun gerisini ben hallederim.

0|0
    0|0
  • edep haya sadakat

0|0
    0|0
  • bence bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır.

0|0
    0|0
    • harbimi ya.))))

• yok saglıklı bı seçım olmaz beyfendı sakin olun ortada buyutcek sorun göremıyorum

• neyse tamam sakinim şimdi.

• ben ilk bulusmada saatlerce öpüstüm bunu yaptım hosuma gitti ama onun evlenilecek kız olmadığını da o gün öğrendim

0|0
    0|1
    • o zmn sende evlenılcek bırı degılsın

• sanki normal hayat çok mu temiz insanlar çok mu ahlaklı evlilikler çok mu huzurlu ve uzun süreli ben sadece yolumu sectim sana da insallah istediğin gibi biri gelir

• normal hayat sızıde sasırtmıs .iyi dıleklerınız ıcın tesekurler umarım sızınde karsınıza sevcegınız bırı cıkar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...