Eski sevgiliniz yeni sevgilinizi öğrenir ve arkadaşınızı arar ise?

Eski sevgiliniz yeni sevgilinizi öğrenir ve ortak arkadaşınızı arayıp, doğru olup olmadığını öğrenmek ister ise...Üstelik yeni sevgiliniz tesadüfen kendisinin tanıyor olması... Ve ortak arkadaşınızı aradıktan sonra sıkı sıkı benim bilgim olmamasını tembihliyor ise...

Daha sonra aradan bir süre geçtikten sonra aynı iş yerinde olduğunuzdan dolayı oturup sizinle havadan sudan konuşup giderken yanağınızdan öpüyor ise...(daha önce selam vermek dışında bir yaklaşımda bulunmadığıda ortada) Odada tek bulunmadığınızdan diğer oda arkadaşınızıda yanaktan öperek veda ediyor ise (odadaki arkadaşım erkek..) Bu adamdaki değişim ya da değişmeler.. yoksa kafamdanmı uyduruyorum...Objektif bakış açısı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ilişki bitse de, yaşananlar unutulmaz. ilişkiyi bitiren eski sevgilin mi yoksa sen misin bilmiyorum, ancak eski sevgilinin sana karşı hala ilgi duyduğunu söyleyebiliriz. ortak arkadaşlarınızdan bilgi edinme çabası, seni kaybetmenin pişmanlığı içerisinde olduğunu gösterir. bu eyleminden haberdar olmanı istememesi ise, senin gözündeki değerini düşürmemek içindir. çünkü erkekler pişmanlıklarını gizlemeyi tercih ederler. zayıflıklarını saklamaya çalışırlar. uzun bir süre yalnızca selam verip, sonrasında yanağından öptüyse; o an içerisindeki duygu yoğunluğundandır. seni özlemiş olabilir, parfümün eski günleri hatırlatmış olabilir, ya da seni tamamen kaybettiğini anlamış ve son kez öpmek istemiş olabilir(bence ilk iki seçenek daha mantıklı). kafandan uydurduğunu düşünmüyorum. ancak yaşanan değişimi bu şekilde algılıyorsan, ve durumdan rahatsızlık duymuyorsan; hala eski sevgiline karşı bir şeyler hissediyorsun anlamına gelebilir bu. yok rahatsız isen, kendisiyle konuşup yeni bir ilişkiye başladığını ve bir araya gelmenizin mümkün olmadığını söylemelisin. ilk durumda yeni sevgiline, ikinci durumda ise eski sevgiline haksızlık etmiş olacaksın. biri için diğerini asma bence, hissettiklerinden emin ol ve harekete geç. ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• lol olanın üstüne olmayanıda ekleyip ortalıgı karıstırıyorlar

0|0
    0|0
  • bi ililşkede her zman 3.tekiller olayı bozar... eskisi bnce durumu kabullenememiş ve kıskançlıkla beraber kabuyllenme içgüdüsüyle, hiç bişey yaşanmamış, biz zaten hep bir aradaydık, ya benimsin ya toprağın stratejisiyle ilerliyor :)

0|0
    0|0
    • Biz zaten hep arkadaştık modunda değilmi:)

• Umursamadan onu ilişkimdende bahsettim.. gerçekten umursamadım.. kötüde davranmadım:)zaten odadaki diğer arkadaşımıda öptü..üstüme alınmadım:)

• öpüşken bir arkadaş sanırım :D Allahtan aynı ortamda değiliz :D

• ilk defa hepsini okumaya üşendim :D

0|0
    0|0
  • bir erkek bayanımı öpüyor giderken yanlıs mı anladım?

0|0
    0|0
    • evet..doğru

• Çok isteyen cesaret eder...

• tabikide isteyen cesaret etmek zorundada. anlamadım benim mesaim bitiyor istersen yarın konusuruz arkada olarak eklerseniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...