Almadım gitti Gerçektehn sevdiği zaman insan neden kaybediyor???

Ben anlamıyorum bir kadına gerçekten aşık olduğunuz zaman neden kadınlar sizden kaçar?

ikincisi o kadınları kulalnmaya çalıştığında etrafına kadınlar toplanır arkadaş...insan oğlu olarak sadistmiyiz acep

Herkesin yorum ve ve önerilerine ...açık

Teşşekürler şimdiden?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• kendi kişiliğim adına yorum yapayım, ilgisiz bir erkeğe aşık olamam ama çok ilgide beni şımartır kendimi bulunmaz hint kumaşı zannedebilirim arada yoğun ilgi aradada uzak durulması gerekir, dengesiz bir tavır sergilemelisin karşı taraf ne olduğunu çözmeye çalışırken hep aklında kalırsın bu arada kişilik olarak onun istediği biri olmalısın ben böyle yapıyorum kulum kölem oluyorlar bende şaşırıyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yıldız tilbe -üstüme düşme benim adlı sarkı benı anlatıyor bence bır cok kadında benım gıbıdır ...üstüne düşüldükçe şımarır:D

0|0
    0|0
  • Çünkü biz kadınlar erkeklerin bu kadar çok sevip, gerçekten aşık olacaklarına inanmıyoruz ve uzaklaşıyoruz. Tabirinle kaçıyoruz. Emin olamıyoruz işte naparsanız yapın. Paranoyak mıyız neyiz yahu.

0|0
    0|0
  • kaçan kowalanır ..

0|0
    0|0
  • ne bileyim çalışmadığım yerden sormuşun yaa

0|0
    0|0
    • hepimizin çalışmadğı noktadır belki;)

• ne yapayım neyi değiştireyim bu yaştan sonra yaa kendim olmaktan mı vazgeçeyim

• ya bu hayat benim senin kiymetli her anı işte kiymetinş bil birde neden gizleniyorsun bu kadar :))

Erkekler Ne Diyor 2

• ancak senin için en iyisi olduğuna inandığın kişiye aşık olursun, o senin için en iyi olduğu için,büyük olasılıkla sen onun için bulabileceği en kötüsündür... :) ... gibi saçma matematiksel bir açıklama yaptım..olmadı:)

0|0
    0|0
  • bir söz vardır seven ... , ... sevilir bunu kendine prensip edin o zman hiç üzülmezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...