Karın Kası Yapma?

arkadaşlar karın kası yapmak istiyorum ama bu konuda pek bilgim yok nasıl beslenmeliyim ne kadar spor yapmalıyım var mıdır beni detaylı aydınlatacak biri?*

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• karın kası yapmak diye birşey yok karın kası herkeste var önemli olan beslenmene dikkat etmen. Ya isteğin olsa adam gibi araştırırsın zaten şekersiz yağsız yiyeceğini bilmen lazım. Yani ağzının tadından keseceksin biraz. Antrenmana ne kadar yüklenirsen yüklen beslenme olmadan bir dalgaya yaramaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilon varsa diyet cardio yap yani koşu bisiklet vs beslenmede şekeri çıkar ekmeğinden tut yediğin gıdaya kde ornegin tam tahilli ekmek ytuket daha çok proteinsel beslen karin kaisni haftada 4 gün calistrman yeeterli ağırlıkla çalış karın kasını agirliksda çalış kombine et

1|0
    0|0
  • Merhaba karın kası mutfakta yapılır bunu bir aklına koy bak mekik dünya rekoru olan insanlarda karın kası nadiren vardır karbonhidrat yağı unu tuzu şekeri azalt proteini mutlaka tuket günde 3 litre su iç daha çok tüyo varda burada yazamiyorum

1|0
    0|0
    • Ben sizi takip edicem yazar mısınız diğerlerini.

• Canbeydiyette1➖➖instagram hesabım bu mesaj at musait olduğum zaman donucem

• Boyunu kilonu yaz

0|0
    0|0
    • 168 kilom 60

• A cok sorry ya iftara denk geldin yazamadim

Simdi kilon karin kasi icin fazla kardio yaparak 55 kg ye inebilir misin

• İnerim tabiki 5 kilo fazla değil benim için.. benim merak ettiğim hangi hareketleri yapmam gerek?

• Yağlı yemeyeceksin. Tahıl ürünleri ve kuru ürünlere biraz ağırlık vereceksin ve sıkı kasacaksın kendini. Mekik, yazgı mekiği vs.

0|0
    0|0
    • vücudumda yağ oranının ne kadar olması gerekiyor peki?

• hmm anladım peki teşekkürler.. tavsiye edeceğiniz 30 günlük diyet gibi bir şey var mı*?

• Diyetisyen değilim ve vücudunu tanımıyorum ve anatomik, fizyolojik yapısını bilmiyorum. Bir uzmana başvurmalısın.

• Evde tek başına yapabilirsin bunun için spor salonuna gitmene gerek yok.. Evde diyetle ve gerekli spor hareketleri yaparak karin kasi yapabilirsin... yemeye ve içmeye dikkat et unutma karin bölgesi çok çabuk yaglanan yerdir..

0|0
    0|0
    • Evet farkındayım:( hangi hareketleri yapmam gerek?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...