#Euro2016 artık finale yaklaşıyoruz... Finali hangi ülkeler oynar?

Final öncesi son 4' e hangi ülkeler kalır?
Finali hangi ülkeler oynar?
Kupa hangi ülkeye gider?
Turnuvanin flaş takımı?
Turnuvanın gol kralı kim olur?
#euro2016 Artık finale yaklaşıyoruz... Yorumlarınız?#euro2016 Futbol bilgini konuştur. EİG final maçından sonra sahibini bulacak.. :D

Güncellemeler:
#euro2016 Futbol bilgini konuştur. EİG final maçından sonra sahibini bulacak..
mtodmrünlmzthntrdüc

0|1
5|27

En İyi Kız Görüşü

• almanya-italya veya bir sürpriz olarak almanya-izlanda

0|1
    0|0
    • Almanya-İtalya çeyrek final oynuyor zaten. Yani final oynama şansları yok. Almanya ve İzlanda da yarı final oynayabilir. Final oynayamaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hala büyük teknik direktörümüz Fatih Terim liderliğindeki şanlı ülkemizin kupayı alıp oynanan bu oyunları bozacağına inanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Forza Italia

0|1
    0|0
    • turnuvanını başında kupayı alması muhtemel ekipler arasında gösterilmiyorlardı ama gerçekten futbollarını yukarıya çekerek bu kupanın en önemli adayı olduklarını gösterdler...

• Turkiye elendiginden beri takip etmiyorum..

0|1
    0|0
    • turnuvanıın sonuna doğru geldikçe güzel ve seyir zevki üst düzeyde, kaliteli maçlar olacaktır, izle bence pembe :D

• Son maçı izlerim 😊😊

• . :D

• Tğrkiye yok yani çok da önemli deği ama Almanlar kazanır gibime geliyor.

0|1
    0|0
    • :D türkiye yok keşke olsa haklısın ama elendik, turnuvanın güzel geçmesi beklenen maçları var...
      eyyyy pembe naaaşşş demedim mi sana gene bulmuşsun beni :p

• İtalya inş çıkamaz finale ama çıkacak galiba pislikler
    istedigim final ;
    Portekiz -Fransa (Portekiz Kazansın)

Gerçekte olacak
    Belçika -İtalya

0|1
    0|0
    • Neden portekiz anlatsana?

• adamlara niye pislik diyorsun :p
      bende senle paralel düşünüyorum belçika -italya finali çok muhtemel
      gönlünden geçen porteekize senin kadar şans tanımıyorum işin açıtcası, belçika bugun galleri yendekten sonra portekizede son noktayı koyacaktır fikrimci :D

• ztn portekiz çok kötü hep şansına geçiyorlar ama portekiz çıkar inş finale
      İtalya ve italyanlar pisliktir zaten sevmezdim birde bizi elettiler iyice sevmemeye başladım

Erkekler Ne Diyor 26

• Portekiz Belçika
    Almanya Fransa yari finali bekliyorum

Basınına beri iki favorim olan Almanya ve Fransa dan o maçı kazanan kupayı alır.

Bizim kartal Gomez gol kralı olabilir

0|1
    0|0
    • evet yorumlarda karşılaşıyorum hep bir bu iki takımı diyorsun doğrudur, almanya şu ana kadar ciddi bir ekiple karşılaşmadı italya maçından sonra değerlendirmek gerekir sanki ama almanya her zaman çekinilecek bir takımdır o ayrı, 4 lü finale izlanda bir süpriz yapmaz artık ona katılıyorum beklenilenler son 4 e kalacaktır...

• @Y_AbSiNth tebrik çocuk isi mi , şeker alacağım demedim reis :)

• Demek istediğim buydu , birak kupayı almayı yari finale bile kalamadılar

• Türkiye kesin kalır kardeş. Hatta kupayı bile alır tahminimce. Zaten bu yıl en huzurlu 3 ülkeden biri seçildik, ekonomimiz en büyük 5 ülke ekonomisinin içerisinde. Kişi başına düşen milli gelirimiz de yükselmiş ikinci çeyrekte. Bir de avrupa şampiyonası kupasını aldık mı bu sene oh vallahi bir kez daha gurur duyarım Türklüğüm ile... Akşamınız güzel olsun. Saygılarımla

0|2
    0|0
    • doğru şeyler diyorsun aslında eyvallah...

• Doğru şeyler mi diyorum :) Nerede yaşıyorsunuz acaba? Burası Türkiye diye nereyi yedirdiler size. Plakalara bakın plakalara. Türkiye değildir sizin doğruluğunu onayladığınız yer...

• .😎

• Portekiz 😄

0|1
    0|0
    • bu tura kadar bir şekil kendilerini attılar, artık final öncesi galler-belçika galibini bekleyecek... finali görsede karşısında gerçekten fransa, italya, almanya gibi devlerden birini bulacak, ne yapacağını bende merak ediyorum ama yinede şans tanmıyorum ama yinede turnuvadır bu o da ayrı konu :D

• dün syrettin mi bilimyorum maçı ama bir kamera hep ronaldoya çalışıyordu :p şutu kaçırıyor, ıska geçiyor, istediği vuruşu yapamıyo hep bir saçını başını yoldu

• ronaldo ile alakası yok portekiz de ısrarcı olmamın :D

• Tahmin bir tarafa guzel futbol izleyelimde kim kazanirsa kazansin pek umrumda degil :)

0|1
    0|0
    • sonlara geldik güzel ve kaliteli maçlar bizi bekliyor artık.. :D

• Almanya - Fransa
    Portekiz - Belçika

Almanya - Portekiz

Almanya

Robert Lewandowski gol kralı.

Galler flaş takım.

0|1
    0|0
    • panzerler italyanları yener mi diyorsun, şu ana kadar ciddi bir rakiple karşılaşmadılar hep bir geçmişten gelen iyi futbolların güvenip konuşuyoruz ama bilemedim valla...

• Final %90 almanya-belcika flaş takim izlanda son 4 takim da almanya belcika fransa ve polonya olur gol krali da a. grizman olacak buyuk ihtimal

0|1
    0|0
    • almanya belçika finalinde kupa kaldıran hangisi olur

• Bu mesajı unutmayın bak :
    İtalya , belçika , portekiz , fransa bu dörtlü yarı finalde.
    Orda da
    İtalya-belçika final oynar.
    İtalyada kupayı alır.

0|1
    0|0
    • notu aldık ve bende aynı düşünüyorum işin açıkcası, turunvanın başında finali görecekler arasında ismi geçmezken kendi şansını yara yara yarattı adeta, turnuvanın kendisini geliştiren ve iyi futbol oynayan takımı bence, bende kupada büyük şans tanıyorum

• Portekiz yener
    Galler yener
    Almanya yener
    İzlanda yener

0|1
    0|0
    • inglitere milli takım düzeyinde bu ve benzeri turnuvalarada çok üst turlara çıkamıyordu, zorlanarakta olsa izlandayı yenerdiye düşünüyordu herkes ve izlanda güzel bir süprize imza attı işin açıkcası, fransa ayın akibeti yaşar mı diyorsun... bir de finali kimler oynar

• Finali kestiremiyorum açıkçası ama fransanın da takılacağını düşünüyorum

• Belçika - İtalya

0|1
    0|0
    • belçika -italya benimde beklediğim final bu işin açıkcası,
      ama bir ikincisenaryom ise belçika-fransa (fransa çok iyi olmasada evsahibi rüzgarıyla)

• zorlansada izlanda kilidini açar... izleyelim bakalım güzel maçlar oluyor

• Evet bundan sonra sağlam maçlar artık...

• Tabii ki 'BBC of Defence' İtalya.

0|1
    0|0
  • Belgium---İtaly

0|1
    0|0
    • benimde beklediğim gerçekleşebilecek iki final tahiminimden biri aynı düşünüyoruz...

• Belçika inşallah..

0|1
    0|0
    • finaldeki muhtemel rakipleri arasında olabilecek olan almanya, fransa, italya ya diş geçirebileceğini düşünüyor musun, güçlü ekipler çünkü bunlar

• Belçika Almanya finali olur.

0|1
    0|0
    • kupa kime gider

• Almanya çizgisini bozmadı. Ama belçika da sağlam geliyor. Çok zor bir tahmin. Almanya diyorum yine de.

• turnuva takımıya almanya sonuçta finale gelirse vermez sanki belçikaya, eğer bu ieşleşme olursa almanya bitirir o işi

• Almanya ile fransa oynar net.

0|1
    0|0
    • almanay c. tesi italyayı yener diyorsun o zaman, italyada futbolunu yukarıya çekti sonuçta turnuvanın başında hiç ismi geçmezken şimdi konuşulur oldu, hiç mi şansı yok sence..

• Almanya ile fransa yari finalde eslesiyor... kura oyle finali ikiside oynayamaz... belcika portekiz eslecik yari finalde kazanan finale cikacak belirteyim dedim

• Almanya ile belçika oynar o zaman.

• Kupa bu sene Gök Mavililerin olacak umarim

0|1
    0|0
    • turnuvada üstüne katarak ilerleyen tek takım bence, turnuvanın başında pekşanş tanınmıyordu ama kendi şanşlarını kendileri yarattılar, almanya maçı çok kritik...

• Portekiz - almanya final diyorum

0|1
    0|0
    • almanyanın bu aşamaya kadar dişli rakiplerle oynamadan gelmesi tereddüte düşürmüyor mu seni peki, sonuçta italya maçları ilk ciddi maçları işin açıkcası ve italyaya hiç şans tanımıyor musun mesela

• portekiz-belçika fransa-italya yarı final

0|1
    0|0
    • finali nasıl görüyorsun peki

• italya şampiyon olur

• vay be italya bak hele kendi şansını savaşa savaşa kendileri yarattı adamlar zira turnuvanın başında pek şans tanınmıyordu :D

• fransa galler

0|1
    0|0
  • Belcika fransa

0|1
    0|0
    • kupa yı kim alır evsahibi takım mı

• aynen bakalım yapabileceklerini görelim şunu doğru diyorsun kendi yapılanmaları açısından iyi bir dönem ve kadro buna katılıyorum

• Italya -belcika macindaki belcika gercek belcika degil... orada insanlar yanildi hayirlisi bakalim ben italyanin irlandaya maci sattiktan sonra sogudum onlardan... belcika net favorim

• belçika almanya

0|1
    0|0
  • Final Belcika-Almanya olur bence ve Almanya maçı 2-1 alir

0|1
    0|0
  • İtalya Portekiz Final oynar euro2016 şampiyonu İtalya olur

0|1
    0|0
    • iyi futbolları var, kazanırsa süpriz olmaz

• İtalya kazansın italyanlar türklere destek vermiştir

0|1
    0|0
    • italya turnuvanını iyi takımı her ne kadar turnuvanıın başında pek şans tanınmasada, kupayı alması süpriz olmaz...

• Almanya favorim :)

0|1
    0|0
    • turunva takımı sonuçta panzerleri yabana atmak büyük saçmalık olur :D

• Portekiz diyorum

0|1
    0|0
    • turnuva olrdugu için açık kapı bırakıyorum işin açıkcası, peki finaldeki kalırs a yani muhtemel rakipleri italya, almanya, fransa dan biri olacak, bu takımları ekarte edebilir mi sence

• Tabi ki zor görünüyor ama her şey olabilir Quaresma'nın efsane başlangıcı olsun. İlk macı 7 - 0 kazanmaları olsun yani Ronaldo gibi Dünya nın en yetenekli oyuncularından biri var. Beklenmedik bir anda oyunun gidişatını değiştirebilecek bir oyuncu. Final için öyle düsünüyorum. Ama bana kimi tutuyorsun diyorsan Galler su geldikleri noktaya tamamen hak ederek geldiler Belçika gibi bir takımı 3-1 yendiler. Şimdi bitti mac Yarı Finalde Galler kazanmalarını çok isterim. Defansif açıdan çok sağlamlar top geçirmiyorlar adeta. Kontra ataklarda Bale ve Joe Allen gibi tehlike yaratan oyuncuları var. Zaten macı izlediysen Vokes'un golü efsane bir goldü. Futbolda her an her şeyin olabileceğini kanıtlar nitelikte bir gol :D

• belçika-italya diye içimden geçiyo ama dur bakalım (-:

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum benimde aklımda öyleşeyler var :D

Yükleniyor...