Tribünde maç izleyen kimler?

Merak ettim burada kimler maçları düzenli olarak stadda takip ediyor. Belki kombine sahipleri bile vardır.

Ben birkaç yıldır evde izliyorum maçları. 80'lerde derbi maçları bile rakip takım taraftarlarıyla kol kola izlerdik. O zamanlar maçlar öğlendi tabi. Sabah erkenden kuyruğa girerdik. O günlere olan saygımdan dolayı tribünlere gitmek içimden gelmiyor. 6 aydan 6 aya belki bir maç.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• bizi ilin yerel takımı var 2 haftada bir evde oynuyo bilet fiyatları 1 tl görmen lazım müthgiş bir atmosfer ptt 1.ligin 2 alt ligi ama maçta torpiller,kız kaçıranlar,15-20 tane meşale atmalar,çakmak taş bozuk para valla topu olsam o atmosfere girmem.ama izlemek çok zevkli oluyo

0|1
    0|0
    • Baya ateşli bir taraftar yani. Hangi il bu ?

• Gelen takımı sahaya çıkmadan 1-0 yenik başlatıyorsunuz :)

• yok ya geçen pazar adamlar 5. dakikada ilk golü buldu zor bela 1-1 bitirdik :D başkan sezonun sonuna doğru değişti şimdi düşmemeye oynuyoz öbür sezon daha iyi olcaz yeni başkan ve yeni kadrolarla

Kızlar Ne Diyor 9

• Yurt disinda oldugum icin izliyemiyorum ama istanbulda oldugum zaman takimimin macina denk gelirsem izlerim ;)

0|2
    0|0
    • :D ben bazen gidiyorum ama dışradaki sakin adamdam statda canavar a dönüşüyorum :D

• Çok istiyorum ama pek imkanım olmuyor.Babaı ikna edemiyorum:(

En son Galatasarayın Real Madridle maçına gittim.Muhteşemdi

0|1
    0|0
  • beşiktaş kombine kartım var <3 kartalımı asla yalnız bırakmam

0|2
    0|0
  • 80 lerde... mi ?futbolcuların o kısa şortları (don gibi olan) gerçek mi be abi :)) bizzay görmüş olman lazım

0|2
    0|0
  • iki defa Fenerbahçe maçını izledim sadece

0|1
    0|0
  • İstanbulda olduğum dönemlerde hiç kaçırmadım maçlarımıza gittim ama şu sıralar gidemiyorum..

Tribünde maç izlemenin keyfini hiç bişi veremez..

0|1
    0|0
  • Eskiden yaşadığım yerde basketbol maçlarına çok giderdim. Çok kişi olmazdı. Futbol'a babam bilet almıyor. Kardeşim ya da kuzenlerim olursa giderim arada.

0|1
    0|1
  • voleybol ve futbol maçlarına gittim.

0|1
    0|0
  • yok izlemiyek

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu sezon Arenadaki 5 maça gittim

1|2
    0|0
  • İnegölspor'umun maçlarını tribünde izlemeye çalışırım genellikle onun da zevki apayrı oluyor be sarmaş dolaş ellerde davullar, dillerde yeni bir beste, kafalar dumanlı ve güzel, hayat bir başkadır tribüncüye :)))

0|1
    0|0
  • Beşiktaşımı elimden geldiğinde deplasman ve bazı İnönüdeki maçlarda yerinden desteklerim

0|2
    2|4
  • çocukluğumdan beri Galatasaray tribünlerdeyim deplasmanlara dahi gidiyodum. Kombinem var maçlara gidiyorum tribün sorumlusuyum ayrıca.

0|2
    0|0
  • Samsunspor, küme düşmeye bile oynasa stad doluyor.

2|3
    0|0
  • Türkiye de hiç bir maça gitmem ama olursa bir gün REAL MADRID tribünün de olmak çok isterim.

0|1
    0|0
  • televizyondan izleyenlerdenim

0|1
    0|0
  • Evde izlemek daha rahat gibi artık. TT Arenaya gittim ayaklarım buz tuttu. Stadın ayrı bir havası var orası muhakkak ama bütçe meselesi bir yerde de. Ben ilçe amatör takımda oynuyorum ve diğer amatör maçları da izliyorum yani stad ilçe stadımız :)

0|1
    0|0
  • Bu sene iki maç izledim ya biri Antalya-GS maçını GS tribününden biri de Antalya-MİY maçını Antalya tribününden :D

0|1
    0|0
  • şimdi rakip taraftarlarla beraber izlense maçlar türkiyede insan kalmaz

0|1
    0|0
  • hiç gitmedim gitmesemde olur

0|1
    0|0
  • Bazen Beşiktaşımızı İnönüde veya deplasmanda izleme şansım oluyor..

0|1
    0|0
  • ara ara MİY maçlarına gidiyordum ama hep hüzün hep hüzün dedim yeter gol sevinci nasıl yapılıyor unuttum Valla o yüzden evde izliom artık ama keşke İstanbulda yaşasaydım kombine alırdım

0|1
    0|0
  • Arenadaki maçlara gidiyorum.galatasaraylıyım diye söylemiyorum her açıdan türkiyenin en nezih stadı.konforu olsun taraftar profili olsun ultraslan koreografileri olsun türkiyedeki en elit stad.beklerim baba.

0|1
    0|0
Yükleniyor...