Gerçekten çarşı izni yokmu ?

sevgilimn usta birligi erzuruma çıktı orda çarşı izni yok dedi ama bzm dükkandaki eleman olurmu öyle şey mutlaka olur oo seni kandırıyordur diyor bide sevgiliminn dogum günü eylülde ona bir video hazırlasam askerde izleyebilrmi ?

Güncellemeler:
az önce konuştum askerimle erzurumunn akşar mı ne die köyü varmış ordaymışş

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• ceza ve askeri durumlarda izinler iptal edilebilir ama diğer durumlarda minimum 4 haftada bir çarşı izni verilir.

• hım teşekkürler

• 10 Kas 2010 Doğu ve Güneydoğu'da vatani görevini yapan askerlerin çarşı izinleri yasaklandı.

kısa dönemlere çarşı izni zaten yok o bölgede... idmanda başarılı olanlara özel izin veriliyor komandoda ama cafe ve lokanta gibi yerlere giriş yasak. halk güvenliği ve suikast ve saldırı şüphesi sebebiyle bu bölgedeki komanda tugaylarında çarşı izni ikinci bir emre kadar yasaklanmış bende bikkat etmemiştim ama öğrendim.

• hım ama bu hiçç yok diyorr hiç 12 ay boyunca çıkmaycakmışş sadece arada sırada ihtiyç içinn çıkablrlermiş

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Erzurumda çarşı izni olsa n'olur olmasa n'!olur :)

• Hava durumuna bak anlarsın :)

• nieki :)

• ile bakıp aldanma. merkez mi değil mi duruma göre değişir.

sen o videoyu faceden yolla o zaman izler ;)

ama çarşı izni gerçekten sıkıntı. ummadık ilde çarşı izni olmayabiliyor şaşırabiliyorsun.

• hımm :)

• Çarşıya çıkarsa videoyu izleyebilir bence

• işştee nadirenn arada sırada çıkarlarmışş her hafta sonu yokmuşşş

• Vardır illa ki çıkar bir hafta sonu

• çarşı yok diyor işte yaa

• Öncekileri Göster
  • videoyu göremez. usta birliği erzurum ise çarşı izinleri vardır. şaka yapıyor olabilir.

• askerlik yaptım. erzurum ohal bölgesimi?

• neden yalan söylesin bide sen emnmsn erzurumda izin olduguna peki

• olabiliritesi var. ama sana neden yalan söylüyor onun nedenlerini eline yüzüne bulaştırmadan arasştır.

• Öncekileri Göster
  • 1. si Ben Hakkari de Yaptım Orda Yoktu Sivasda Acemilikte Hep Ceza Almiştim Gene Yoktu Olabilir Yani. 2. Komutanlarla arasini iyi tutarsa izler ama Neyi Kanıtlamak Yada Neye vurgu yapmak için video hazırlayacaksinki.

• Ben Teşekkr Ederim.

• tm teşekkürler :)

• İzlemek İstesin Yeterki Arasinin İyi oldugu bir komtanın telefonu ya da laptobundan da Bakabilir. ama önce izlemek istemesi lazım istek yoksa açıp önünede koysan izlemez.

• Öncekileri Göster
  • yerine göre değişir hakkaride olsa olmazda erzurumda olur diye tahmin ediyorum.

• yok diyor arada sırada olurmuşş nadiren

• İlk bir kaç ay olmaz çarşı izni, ayrıca ilçe veya köydeyse muhtemelen askerliği boyunca en fazla iki kez çıkar çarşıya...

Video hazırla ama ona yollama...

• niye yollamayımkii ? köy gibi bir yerdeyis diyoduu

Kızlar Ne Diyor 1

• ımkansız gb bırsey ızın olmaması ya sımdıkı askerler cep tlf bıle tasıyabılıyorlar

• dogru bazı yerlerde çarşı izni olmaz

Yükleniyor...