Gerçekten çarşı izni yokmu ?

sevgilimn usta birligi erzuruma çıktı orda çarşı izni yok dedi ama bzm dükkandaki eleman olurmu öyle şey mutlaka olur oo seni kandırıyordur diyor bide sevgiliminn dogum günü eylülde ona bir video hazırlasam askerde izleyebilrmi ?

Güncellemeler:
az önce konuştum askerimle erzurumunn akşar mı ne die köyü varmış ordaymışş

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ceza ve askeri durumlarda izinler iptal edilebilir ama diğer durumlarda minimum 4 haftada bir çarşı izni verilir.

• daha 1 hafta oldu usta birligine gideli ne cezası olckki

• Öncekileri Göster
    • 10 Kas 2010 Doğu ve Güneydoğu'da vatani görevini yapan askerlerin çarşı izinleri yasaklandı.

kısa dönemlere çarşı izni zaten yok o bölgede... idmanda başarılı olanlara özel izin veriliyor komandoda ama cafe ve lokanta gibi yerlere giriş yasak. halk güvenliği ve suikast ve saldırı şüphesi sebebiyle bu bölgedeki komanda tugaylarında çarşı izni ikinci bir emre kadar yasaklanmış bende bikkat etmemiştim ama öğrendim.

• hım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk bir kaç ay olmaz çarşı izni, ayrıca ilçe veya köydeyse muhtemelen askerliği boyunca en fazla iki kez çıkar çarşıya...Video hazırla ama ona yollama...

• niye yollamayımkii ? köy gibi bir yerdeyis diyoduu

• yerine göre değişir hakkaride olsa olmazda erzurumda olur diye tahmin ediyorum.

• yok diyor arada sırada olurmuşş nadiren

• ile bakıp aldanma. merkez mi değil mi duruma göre değişir. sen o videoyu faceden yolla o zaman izler ;)ama çarşı izni gerçekten sıkıntı. ummadık ilde çarşı izni olmayabiliyor şaşırabiliyorsun.

• hımm :)

• Çarşıya çıkarsa videoyu izleyebilir bence

• çarşı yok dioo arada sırada olckmış

• Öncekileri Göster
    • Vardır illa ki çıkar bir hafta sonu

• işştee nadirenn arada sırada çıkarlarmışş her hafta sonu yokmuşşş

• Erzurumda çarşı izni olsa n'olur olmasa n'!olur :)

• nieki :)

• Hava durumuna bak anlarsın :)

• videoyu göremez. usta birliği erzurum ise çarşı izinleri vardır. şaka yapıyor olabilir.

• şaka nie yapsın yalan söylüyordur

• Öncekileri Göster
    • neden yalan söylesin bide sen emnmsn erzurumda izin olduguna peki

• askerlik yaptım. erzurum ohal bölgesimi?

• 1. si Ben Hakkari de Yaptım Orda Yoktu Sivasda Acemilikte Hep Ceza Almiştim Gene Yoktu Olabilir Yani. 2. Komutanlarla arasini iyi tutarsa izler ama Neyi Kanıtlamak Yada Neye vurgu yapmak için video hazırlayacaksinki.

• dogum günü için

• Öncekileri Göster
    • tm teşekkürler :)

• Ben Teşekkr Ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• ımkansız gb bırsey ızın olmaması ya sımdıkı askerler cep tlf bıle tasıyabılıyorlar

• dogru bazı yerlerde çarşı izni olmaz

Yükleniyor...