Kaç kalori harcamış oluyorum?

Internette merdiven çıkarak zayiflandigini duydum. Bende 2 gündür tempolu bir şekilde çıkıyorum. Her basamak başına 1.5 kaloriymis. 23 basamak var ve 30 kere çıktım. Toplam 690 basamak yapiyor yani 1,035 kalori yakmış oluyorum bu bana göre doğru ama internette 15 dakikada 250 kalori yakarsiniz falan diyor. Yardimci olur musunuz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Size kamp yapmanızı tavsiye ederim. Şehirdeki egzoz dumanlarından, stresten uzakta olmak, ormanda temiz hava, toprak kokusu, kuşların sesi gibi etkenlerde insan zihni rahatlar. Hem moraliniz ve enerjini yükselmiş olur hemde vücudunuza temiz hava girdiği için kaslarınız havalanır. Kamp'a gittiğinizde her ne kadar çadırınızda olsa barınak yapmaya çalışın, alın bıçağınızı uğraşın. Fakat barınak yapımında ağaç kesilmemelidir, yerden bulduğunu düşmüş ağaçlar, büyük dallar yardımcı olacaktır. Tüm bunları yaparken bütün vücudunuz çalışacaktır ve böylece hem direnciniz, hem kas kütleniz hemde doğada hayatta kalma becerileriniz gelişmiş olacaktır. Ayrıca ormanda koşu, tırmanış da yapabilirsiniz. Beslenme yönüne gelecek olursak dondurulmuş, asitli, yağlı yiyeceklerden uzak durmanızı, doğal ve düzenli beslenmenizi tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçmalık. Bacaklarına zarar veriyorsun.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama çok terlettiği kesin

• @Unknowvn birçok kardiyo çeşidi var , kalori verdirme yönünden bir sıkıntı yok elbette işe yarar ama merdiven çıkarak bu tempo ve düzende bacaklarına zarar verir. Neden bir yerden alırken bir yerden versin?

• Bilincsiz yapılırsa herşey zararlı

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız manyak mısın toton buyur 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...