Galatasaray bayern münih'le eşleşseydi tur şansı ne olurdu ?

Bence elenirdik ama arenada yenerdik real madrid'in dizlerini titrettik ezdik bayern münihde aynı şeyleri yaşardı kesinlikle...

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• bu komik bir soru,sen de napmışsın:)

2|0
    0|2
    • ne yapmışım

• real ile bayern aynı seviye takımlar değilmi

• şu an için değil,real eski real değil.biri inişte biri çıkışta olan iki takımı kıyaslıyorsun:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya bir git...

1|0
    1|1
  • Maç bitti şimdi hayal ürünleri için tartışıyoruz.

0|0
    0|1
  • belli olmaz hacı berabere kalırdı

0|0
    0|0
  • yüzde 60 oludu

0|0
    0|0
  • Kimse bozulmasın kırlmasın oyunlar ortda gs ayağa oynamazken bayern mükemmel oyunu ile gsyi mahvederdi. durum açık net bu! Buyrun isteyen eksilesin.

2|3
    1|2
    • real madridi ezdik ama

• Türkiyeye yabancı topçuları hocaları doldurup onları zengin etmeyi bırakırsak sıkıntı kalmaz. Yabancı hoca geliyo takımı batırıyo kovuyorlar tonla tazminat alıyor. futbolcu desen oynamıyor. Drogba 8-10 sene evvel veya kariyerinin zirvesinde gsye gelir miydi? 35 yaşında çıkma bir adam yahu.

• yok ben +ladım

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenerli arkadaş Galatasarayla ilgili sorular sormaktan bıkmadınmı?

Bu Fenerliler kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar:)

3|4
    1|1
  • Senin adın AYAKTA GEBEREN ADMMIYDI neydi her neyse adam ol böyle gizlenipte Galatasarayımız hakkında sorular sorma geçen günde gizlenip bu tarz soru sormuşsun sıkıyorsa bana cevap verde görelim

1|6
    2|1
  • Bayern bu futbolla herkesi rahat eler

2|1
    0|2
  • gizlenip soru soran bir fenevli daha

0|2
    0|0
  • senin Galatasaraylı olmadığın açık ve net. bizi başka takımlarla kıyaslayacağınıza kendi takımınızla kıyaslayın ve hüsrana uğrayın..

1|3
    2|0
    • Ben ölümüne GALATASARAYLIYIM sorun var mı?

• Beşiktaşımızın rezil 8-0 lık farkı 2 ye katlayarak egale ederdi Bayern Münih :D

0|2
    1|0
    • real madrid ile arasında uçurum var mıbayern münihinde böyle konuşuyosun

• yani yenemezmiydik arenada münihi

• Fark bile atardınız barça dediğin takım mahalle takımı da ondan 3-0 4-0 yenildi Münih e ;)

• onların uefa kupası var bişi olmazdı :D şaka bir yana uefanın sponsorlarına bak bide schalkenin sponsorlarına bak neden gs ile eşleştiğini anlarsın en kolay rakip oydu çünkü 2. olanlarn içinden

1|0
    0|1
  • barcelonaya 7 atan 6alatasaraya 17 atardı bence

1|1
    0|1
  • Kesin yenerlerdi şüphesiz

0|0
    1|0
    • bayern münihle real madrid aynı seviye takımlar arenada neden yenmeyelim

• lem siz kendinizi düşünün kazayla kupayı alırsanız süper kupada o dediğin takımla eşleşiceksiniz :DD görecem ben o zaman sizi

2|1
    0|0
  • Bayern Münih iki maçtada cinconlari 6-0 yener Fenerbahçeye kardes takim olurdu

0|0
    0|2
  • Münih makina gibi top oynuyor bu sene. Galatasaray çok büyük ihtimalle elenirdi ama Barcelona gibi de ezilmezdi ona eminim. Ben kendimi bildim bileli büyük maçları büyük oynuyor Galatasaray.

0|0
    1|1
    • aynen kardeşim çok dogru bir laf etmişsin realle bayern aynı seviye takımlar elenirdik ama arenayada gömerdik onları

• katılmıyorum sana aynı seviye takımlar değil Münih daha üstün bir takım

• nasıl daha üstün bir takım ?

• iyi olmazdı sanırım.bayern çok acımasız bu sene. ama galatasaray barca çıksaydı elerdi diye düşünüyorum dünkü maçta da görüldü ki bu sene heyecanını kaybetmişler.

1|1
    0|0
    • aynen real madridle bayern münih aynı seviye takımlar arenada reali ezdik bayernide ezerdik haklı değilmiyim renktaş

• bana göre yenemezdik

• yahu real madridi ezdik sahasından çıkartmadık münihle aynı seviye takım real nasıl böyle konuşuyosun

Yükleniyor...