Bir gün pişman olur mu acaba hak etmedi ben ona neden bunu yaşattım diye?

Erkekler size soruyorum ??

Hayatınız da bir kız oldu ama onu hala unutamadınız ve başka bir ilişkiye başladınız. Kızın çok iyi olduğunu sizin için en doğru kişi çok iyi biliyorsunuz. Sevgili oluyorsunuz ama birgün sadece kafa dinlemek istiyorum deyip gidiyor bir açıklama bile yapmıyor. Sen günlerce onu beklerken o başkasını beklediğini öğreniyorsunuz onun bedduasını aldığını biliyorsunuz. Bir gün pişman olur mu acaba hak etmedi ben ona neden bunu yaşattım diye?

Güncellemeler:
Vicdanı sızlar mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• vicdanı varsa pişman olur ama vicdanı olsa zaten seni düşünüp baştan bu hale getirmezdi.aynı durumu ben yaşadım kıza da dedim yapamam seni hep yorarım üzerim aklım başka yere gider bana yapılanın aynısını sana yapamam diye.o zaman anlamadı ama onu çok büyük acılardan koruduğumu sanıyorum.

0|0
    0|0
    • Aynen vicdanı olsa bunları yapmazdı evet anlayabiliyorum seni en doğrusunu yapmışsın.

• sen yaşadığın için anlıyorsun beni ama o kız nefret ediyor.bıktım zaten koruduğum insanlarla kötü olmaktan.neyse inş sen çözersin kendi durumunu.sonuçta yaptığı şey en başında iyi bir insanın yapacağı şey değil.

• Boşver nefret etsin bir gün anlar emin ol. Hiç bir insanın yapmaması gereken bir şey Allah büyüktür.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gonca yok öyle birşey... O diğer kızı beklemiyor, seninle mutlu olamadı sadece...

0|0
    0|0
    • Kendi söyledi beklediğini nasıl yok ya.

• Onu diyorum ben de... Unutamamış olsa seninle başlamazdı... aradığını sende bulamadığı için böyle söylemiş, bahane yani...

• Evet bulamaz ömrünün sonuna kadar bende bulamaz istediğini zaten ona beklediği gibi layıkmış öylesi daha çok kıymetli bu dünyada.

• ben bunu yaşadım aynısı değil ama çok benzeri inan bana tek birşey diledim allahtan.. allahım dedim eğer bir heves uğruna, birilerini unutmak uğruna beni yaraldı, kullandı bunca yıl üzdü ise sen de bu dünyada onu güldürme""" dedim. sadece bu... şu an emin ol yerinde olmak istemezsin. o yüzden ilahi adalete inanırım.

0|0
    0|0
    • Bende inanmak istiyorum nasıl vicdanı var hiç mi Allah korkusu yok 3 ay sürdü bir açıklama bile yapmadan gitti ama öğrendim dünyanın lafını saydım hiç bişi demedi ilk defa beddua ettim böylesine rast gelmedi ömrünün sonuna kadar mutsuz olsun.Sevmemesi felan değil neden bendim sen yaşamışsın başkasına neden yaşatıyorsun :(

• ne mutlu sana bunlar hep hayat tecrübesi

• evet öyle oldu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...