Erkek arkadaşımla ciddi düşünüyoruz.çalışmamı istemiyor.işten ayrılmalı mıyım?

4 aydır beraberiz.ve ciddi düşünüyoruz.beni seven sayan biri.çalışmamı istemyr.dün annemlede konusturttum ilk defa tanıstılar.anneme calısmasın lütfen dedi.annemde karar senin dedi.şimdi ne yapmalıyım ?:(

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalik. Simdi zaten cok erken de hadi yarin evlendiniz ve oldu ya yillar sonra da bosandiniz ki insallah olmaz. Ne olacak yani. Yillarca kocanin eline baktin meslegini gelistiremedin. Nasil ayakta kalip para kazanacaksin? Kimse kimseye muhtac olmamalı, akilli eli ayagi saglam insan kocasinin eline mi bakarmis ya. Sen istemiyorsan calismak o ayri tabi ama bence kadinin ekonomik ozgurlu olmalı. .

0|0
    0|0
    • ama bu benm meslek edinerek yaptıgım iş değil.sekreterim

• Iyi iste daha guzel dedin. 10 yil evde ev hanimi olcaksin, sonra ayrilirsan calisma hayatina bir doneceksin ki ne goreyim. Sekreterlik 10 yil oncesi gibi degil. Sekreterlik bile kalmamis hersey otomasyon. Sen de evde oldugun icin yillarca farkli title lara yonelmemissin. Sifira sifir elde var sifir. Sen bikirsin tabi ama bence eliyken bile kocana muhtac olacagina calismalisin bence..

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadının kendi varlığını ortaya koyabilmesi ve ezilmemesi için çalışması, maddi anlamda bağımsızlığının olması çok önemlidir. Gerektiğinde kapıyı vurup çıkabilmek için bağımsızlık şart. Aksi takdirde her anlamda zorluğunu yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • çalışmalısın :) çalışmayacaksanda o dedi diye bırakmış gibi olma bir kere dayamayı yedinmi her lafı dayatır :)

0|0
    0|0
  • 4 aylık bir süre çok kısa.biraz daha uzun süreli bir ilşki içinde olabilirsiniz ama bu brbirinizi tanımak için çok kısa bir süre.biraz daha uzun sürmeli tanışma faslı..bence çalışmalısın..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden çıkma işinden. Ayrılırsanız sevgilinden olduğun yetmeyecek birde işinden olmuş olacaksın. Çok erken ve hızlı hareket ediyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Erken değil mi? Evleninceye kadar çalısmak istiyosan çalıs evlendikten sonra çalısmazsın

0|0
    0|0
    • ama seviyoruz.. uzatmak istemyrz.. ikimiznde uzun ilşkileri oldu.şimdi istemyrz.ama o calısmamı istemyr

• Nişan ya da sözlendikten sonra işten eğer ayrılmak istersen ayrıl derim

• Evlenince bırakırsn şimdilik düşünme bence

0|0
    0|0
  • 4 ay çalışma bravo yakında bu seni sokağada salmaz demedi deme

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın cebine harçlık koyuyo mu :))99) koyuyosa çalışma

0|0
    0|0
    • koymuyr ben istemyrm

• ben istemiyorumyani koymuyorsa ya da sen istemiyorsan çalışş :)9) en azından evlenene kadar

Kızlar Ne Diyor 5

• sakın ayrılma. şimdiden ne alaka işten ayrılmanı istiyorum falan. yarın bir gün evlenince daha fazla baskı kurar üstünde.

bi de evlensen bile çalışmalısın. belki klişe olacak ama bir kadın ayakları üzerinde durabilmeli. ya boşanırsan napacaksın? işsiz güçsüz ortada... o yüzden aklını başına al. bu tarz kişisel kararları kimsenin senin yerine almasına izin verme.

0|0
    0|0
  • daha yeni ortada Nisan falanda yok gelecegi ne bile bilirsin..

Eger okuduysan ve meslek olarak calisiyorsan biraz dusun yok oylesineyse bir zaman sonra biraka bilirsin tabi bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • canım kusura bakma ama 4 aydır tanıdıgın bırıyle nasıl cıddı dusunebılıyorusn hem senın çalısmanı neden ıstemıyor

0|0
    0|0
  • canım bişe sorcam nıye calısmayı sen ıstemıomusun

0|0
    0|0
  • 4 ay çok kısa bir süreç .

Emin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...