Trabzonspor takımı Aykut Demir'i sezon sonuna kadar Osmanlıspor'a kiraladı. Sizce kiralamakta haklı mıydı?

Stoper mevkisinde başarılı olan bir futbolcuyu neden gönderirler ki. Sizce Osmanlıspor'da başarılı olabilir mi.

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Aslına bakarsan defansif ön liberoda defans önünde püskürtücü özelliği ile oynama (Mehmet Topal gibi) özelliklerine sahip olsada ve kendiside bunu belirtsede üst düzey top tekniği olmadığındanmıdır stoperdede başarılı olduğundanmıdır bilinmez stoper oldu çıktı Aykut gerçi milli takımdada Topal stoper oldu olabiliyor böyle kaydırmalar ama Aykut sırımadı tabi ben olsam en azından kulübe için tutardım ama demekki öyle uygun görülmüş Osmanlısporda başarılı ekiplerden kadroyu güçlendirmiş hayırlı olsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Dünya görüşü olarak Ersun Yanal ile Aykut çok farklılar , Ersun takımda istemediğini belirtmiş

Osmanlı spor un avrupada mücadele etmesi transferde etken olmuş

1|1
    0|0
  • valla bu futbolcuyu hiç bilmiyorum diyeceğim ve cahilliğimi çekinmeden ortaya sericeğim, teknik direktörlerin tercihlerine karışmak doğru değil bence, ihtiyaç görmemiştir almaz yani, bu tercihinin doğru olup olmadığı sezon içinde ihtiyaç doğup doğmamasına bağlıdır, hepimiz göreceğiz...

1|2
    0|0
  • olur bence iyide olur
    Aykut biraz sinirli oyuncu eksisi o sanırım

1|0
    0|0
  • Bazı teknik direktörler dünya görüşlerinin uyuşmadığı oyuncuları takımlarında görmeyi bile tenezzül edemiyorlar

1|0
    0|0
  • Sakalını tittiğimin hanzosunun neresi başarılıydı acaba? Hep itiraz hep terör yapıyordu sahada.

1|1
    0|0
  • Olay şu: Hoca Aykut'a sakallarını kesmesini söylüyor. O da reddediyor. Sonra gönderiyorlar Osmanlıspor'a ^^

1|0
    0|0
  • Bence başarılı değildi. Ersun Yanal takımda IŞİD sempatizanı birini istemez

1|0
    0|0
  • haklıydı

1|0
    0|0
  • Takimdan gonderilmesi gereken cok futbolcu var yinede aykut kendini biraz toplamisti bence ilk gitmesi gereken mustafa yumlu dur

1|0
    0|0
  • Futbolcudan çok her şeye benziyor Aykut Demir. İyi oldu.

1|1
    0|0
  • haklılarrr

1|0
    0|0
  • Ersun sasurtmadi

1|0
    0|0
  • Saha içi karakterini pek sevmiyorum. Yararlı olabilir ama takıma

1|0
    0|0
  • trabzonun daha iyi oyunculara ihtiyacı var

1|0
    0|0
  • Ben başarılı bulmuyordum açıkçası.

1|0
    0|0
  • Ersun Yanal mı taktı naptı. Cemaate ve dinine bağlı bir adam. Anlaşamamışlar demek ki.

1|0
    0|0
  • Haklı çocuk

1|0
    0|0
  • sakalıyla osmanlıspor'da sembol bile olur :)

1|0
    0|0
  • Sacmalamislar

1|0
    0|0
  • İyi olmuş

1|0
    0|0
  • Osmanlıspor bence daha uygun o futbolcu için. Trabzonspor forması için daha kaliteli olmak gerek..

1|0
    0|0
    • Osmanlıspor'da daha kaliteli bir takım bana göre. Umarim agresif tavırlarını Osmanlıspor'da da sergilemez.

• Trabzonspor'un bu sezonki genel ruh haliydi futbolcuları agresif yapan.. Orda daha sakin kalacağını düşünüyorum.. Taraftar baskısı da yok ayrıca..

• başarılı olsa ts bu halde olmaz 1.80 boyunda oyuncular neden stoper olur zaten yetersiz

1|0
    0|0
  • Tabikide iyi ettiler kardesum bunun gi bir cok futbolcunun gitmesi lazim daaa

1|0
    0|0
    • Gitmesi gereken bir başka oyuncu Erkan Zengin'mış.

• Kusura bakma ama senin istemediğine göre hareket edemem.

• Emin ol zaten seni hicbir Trabzonspor taraftarida takmaz 😂😂😂

• olabilir başarıl

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • bu soruyu cidden mi soruyon? :D

0|1
    0|0
  • haklılar

0|0
    0|0
  • sen onu bunu boşver de, benimle evlensene, bana futboldan anlayan bir kadın lazım evime :)

0|0
    0|0
  • Aykut Demir anadolu topçusudur 4 Büyüklerde etkisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence bedava vermeliydi. Aykut mu basarili Allah aşkına ya.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiralamak ne demektir

1|0
    0|0
    • Futbolcunun kulübüyle sözleşmesi feshedilmeden, geçici bir süre için başka bir kulüpte oynaması. Bu ekonomik ve futbolcudan dolayi yaşanan sorunlardan dolayi kaynaklanabilir.

• Haklıdır Burcu'm sen daha iyi bilirsin :*

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yüreği güzel arkadaşım 😊😊☺

• Ben bilmiyorum bu mevzuları

1|0
    0|0
Yükleniyor...