Bayern Münih Barca'yı sahadan sildi

dün burada maç skorlarını verirken en az 3 -0 demiştim kupayı bayern alacaktır takımımı tebrik ederim şl kupasının ve süper kupa kesinlikle bayernin sizce peki süper kupayıda alır mı

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Valla ben daha şampiyonlar liginde grup maçları başlamadan herkes real madrid,barcelona derken diyordum en büyük favori bayern munchen diye.Süper kupa nedense çok önemsenmiyor daha doğrus uefa şampiyonu tarafından önemseniyor da CL şampiyonu çok konsantre olamıyor istisnaları olmakla beraber genelde UEFA şampiyonu kazanıyor ki bence de Şampiyonlar Ligi'ni kim kazanmışsa o sene Avrupa'nın en büyüğü odur.süper kupayı kazanıp kazanmamasını çok takmam ama Bayern Munchen Alman disiplini ve ciddiyeti ile oynayıp süper kupayı da Fenerbahçe'yi mağlup ederek kazanacaktır :))

0|0
    0|0
  • bayern kupayı elini kolunu sallayarak alır

0|0
    0|1
  • Bayern tüm kupaları alır Bayern Bu kadar iyi gidiyorken teknik direktör değiştirmelerine pek anlam veremedim

0|0
    0|0
    • fenerbahçe chelseayı eleyip karşımıza çıkacak cesaret bulabilecek mi asıl devler liginde yalnızca galatasaryın varolduğunu onlara göstericez

• resmem ağlattı

0|0
    0|0
  • Bırakta alsınlar artık 4 sene oldu finalde kaybediyolar :)

0|0
    0|0
  • bayern bu sene çok çok iyi sezonu 3 kupa ile kapatacaklar inşlh

0|0
    0|0
  • ben başından beridir Şampiyonlar ligi kupasını GALATASARAY alsın diyordum eğer elenirsek Dortmunt alsın diyordum ve hala aynı görüşteyim

0|0
    0|0
  • bu elin alman takımlarını desteklediğiniz kadar kendi ülkenizin takımını destekleseydiniz en azından vatana millete bir hayrınız olurdu

0|0
    0|0
  • valla o kadronun rotasyonu bile kupaları alır..

0|0
    0|0
  • Farketmez.Barcelona acısını seneye çıkarır.Finali Dortmund alsın daha iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • alır tabi adamlardaki kadro deli gibi koşuyor...her bir futbolcunun yakınında adam oluyor,paslaşmalar iyi..bayer münih barcelonayı dağıttı dağıttı

0|0
    0|0
  • aşşagıda demişsinki fener uefa'yı alırsa münih karşısında görücez galatasaray'în sadece devlerle mücadele edebildiğini görücez filan demişsin soruyom gs münih'i yenermiydi böyle konuşuyosun ?

0|0
    0|0
    • galatasaray fark yemez ana fb fark yer

• fenerbahçeye çift yapardı hele

• tamam sen haklısın

• Byern final maçını da farklı kazanır

0|0
    0|0
  • Iyy futbol mac sacma muhabet.

0|0
    0|0
  • müller çok feci adam transfer olur bence madride