Çabuk aldanırmısınız yoksa beni anca Profesyoneller mi aldatabilir dersiniz.?:))

İnsanlara çabuk mu kanarsınız yoksa hep temkinli davranıp aldatıldığınızı çabuk mu anlarsınız...?

• Çabucak inanırım...
    30% (3)0% (0)27% (3)Oy Ver
  • İlk baş inanırım ama hemen foyasını ortaya çıkarırım.
    30% (3)0% (0)27% (3)Oy Ver
  • Gelen vurdu geçen vurdu.
    20% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Hemen kandırırım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beni aldatacak daha dünyaya ne geldi nede gelebilir
    20% (2)100% (1)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle ve kesinlikle E :).Hiç bir kaçışı yok.Daha doğmadı.Bakmayın mahsum yüzüme derim arkadaşlarıma.O mahsun yüzün kafasında hiç tahmin edemeyeceğiniz bir beyin var.Belli etmemeye çalışıyorum.Kamufle diyebilirsin :)

0|2
    1|0
    • ():) Çok eminiz ama genelde çok eminler çok aldanır.Ne demiş atalarımız büyük lokma yede büyük konuşma..:)

• Büyük konuşmamak gerek. Bir gün aldatıldığınızı öğrenirseniz çok büyük sukut-u hayale uğrarsınız.

• Siz benim yazdıklarımı çok yanlış anlıyorsunuz ama olsun :).Ben size ne demek istiyorum biliyormusunuz?Bu saatten sonra bu yaşımdan sonra hiç bir insanın etmiş olduğu kötülük, yalan dolan aldatmaca bana yara açamaz.Beni bu saatten sonra ancak ölüm yaralar.Aldatmalar, ihanetler arkamdan dönen dolaplar beni yarayalayamaz ve ancak beni aldatmak isteyen kendini aldatır.Beni insanlar hiç bir başka süprislerle karşılayamazlar.Herşeyi gördüm insanlardan.Süprisler bundan sonra olmaz.

• b dedim. yalanını yakalayana kadar inanırım; sonra ipler kopuyor zaten.

0|1
    0|0
  • şeytana pabucunu giydirmeden suya goturur, butun kirlileri yıkatır , eve getırıp bide ütületirim derim.

0|1
    0|0
  • insanlara güvenmem bu yüzden kimseye kanmam böylelikle kimse aldatamaz beni

0|1
    0|0
  • Hep temkinliyimdir suya götürür susuz getiririm

0|1
    0|0
  • Limiti vardır,inanırım ama bir yere kadar..zaten o limiti nasıl kullandığı ile de kendini gösterir.

0|1
    0|0
  • insanın karşısındakine göre değişir bu bazen insan bile bile inanmak ister

1|1
    0|0
  • şöyle ki kanmam bir daha asla derdim ki guvenmiyordumda kimseye

taaa ki o karsima cikana kadar ...

0|1
    0|0
  • çabuk kanmam hatta şüpheci bir insanım herşeyin altında bişey arıyorum ister istemez

0|1
    0|0
  • Bazen çok çakalım bazen çabucak kanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karşımdakine her daim güvenmişimdir, ne zamana kadar, taa ki beni aldatana kadar. Bunu öğrendiğimde de o kişiye asla güvenmem.

0|1
    0|0
  • Herkese çok güvenirim ama tedbiri elden bırakmam

0|1
    0|0
  • İlk baş inanırım ama hemen foyasını ortaya çıkarırım.

0|1
    0|0
  • Beni aldatacak daha dünyaya ne geldi nede gelebilir

0|1
    0|0
  • E diyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...