Kaybedılmıs duyguları gerı getırmek

arkadlar baslarda cok guzel gıden bı ılışkımz vardı son 5-6 aydr sureklı sorunlar cıkıyor sevgılımle dun uzun uzun konustum bna duygularını kaybettıgını o ılk cktgmzdakı hssettıgı duyguların olmadıgını soledı..bn hla aynıyım hla ılk cktgmzdakı duygularm var o yuzden yıne oyle olmasını beklıyorum beklentım oldugu ıcın de uzuluyorm o su an ne yapıyosa benı uzmemek ıcın mecburıyetten yapıyor.ve sebebın ne olablcegını cok dusunduk en sonunda nazara buyuye bedduaya ınanmazken smdı onlara bagladıık olayı nolur yardım edın napablrm? sacma sapan cevaplar verck olnlar vermesın

Güncellemeler:
baska fıkrı olan yok mu?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım kaybedilen duygular yerine gelmez,ilk günkü gibi hiç olmaz çünkü insan aç gözlüdür ve hevesi kırılınca hisleride azalır bu herşeyde azalır değişmez,birşeyi çok istersin sahip olursun hevesin kaçar,başka şeyden hoşlanırsın onun peşinden koşarsın ,yakalrsın hevesin kaçar biraz reklem gibi oldu kusura bakma dalga geçmiyorum ama ilişkilerdede bu böyledir sevdiğin insanın yanında elin ayağına dolaşır zamanla bu geçer ama işte orada aşkın yerini alacak olan duyguyu tatmak lazım,aşk gelir ve geçer sonrasındaki sevgi ve saygı ondan daha önemli ve kalıcıdır önemli olan onu kaybetmemek,heyacını kaybedebilirsin yanındayken kalbin hızlı atmıyordur ama içinden ben bu adamı seviyorum bana olan sevgisinden şüphem yok diyorsan ve onunda fikirlerine saygı duyuyorsan bu aşktan daha önemlidir,ama bunlarıda hissetmiyorsan seninki tamamen zaman kaybıdır sevgiyle kal

0|0
    0|0
    • sevgı olsaydı ıcınde huzursuzlk olmazdı mutlu olamıyorum ıcımden bısı ypmak gelmıyor demezdı

Erkekler Ne Diyor 3

• erkekler serçe kuşu gibidir avuçlarının içinde çok sıkarsan öldürürsün çok gevşek burakırsan kaçırırsın buna dikkat edersen hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
    • erkk kuzenm 5 aydan sonra sıkılmazsam o kızdan evlencm der bız dede 5 aydan sonra basladı sorunlar sanırım sıkıldı :S

• Nazar vardır belkide nazara geldiniz dua et . Olmuyorsa fazla zorlamana gerek yok

0|0
    0|0
  • Ayrılık çanları çalıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• HER İLİŞKİ BÖYLEDİR SEVGİ VARSA ATLATIRSINIZ ÖYLE KOLAY MI SEVDİĞİN İNSANDAN KOLAYCA SOĞUMAK YA DA ONA OLAN HİSLERİNDEN ARINMAK

0|0
    0|0
  • belkı farketmeden bı hareketın bı davranısın onu sogutmus olablır oda frakında deıldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...