Eski sevgilinizden ayrıldıktan sonra onla yaşadıklarınızı herkese anlatırmısınız?

Eski sevgilinizden ayrıldıktan sonra sevgilizin biriyle birlikte olduğunu öğrenip onu tehdit vari yaşadıklarınızı herkese anlatırmısınız?

Böyle pis insanlar var mı çevrenizde?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• asla ve kat'a kimseye tek bir kelime dahi etmem çünki o kişiyle benim aramda ne geçtiyse özeldir ve bana ait özeli kimseninde bilmesine hakkı yoktur. yeğenim erkek arkadaşından ayrılınca erkek arkadaşı onun adına facebookda hesap açıp onunla çektikleri fotoğrafları yayınlamıştı bende yeğenim diye ekledim fotoları görünce yeğenimi aradım sen ayrılmadınmı o çocukdan diye sorunca gerçek meydana çıktı ve savcılığa çocuk hakkında suç duyurusunda bulunmuştu

0|0
    0|0
    • bende de azynı sorun oldu bende salı günü dilekçe verdim. poeki sonuçlandımı savcılık.

• normalde bulunur çünki hiçbirşeyin kaydı silinmez o kişi silse bile silinmez normalde ama bilişim suçlarındaki polisler bulurmu işte problem orada

• inş bulurlar bakalım

Erkekler Ne Diyor 8

• Onunla yaşadığım her şey sadece ona ve bana aittir ve asla kimseye anlatmam. Her şeyden önce o insanı sevmişimdir, iyisiyle kötüsüyle bir şeyler yaşanmış ve bitmiştir, ona bu alçaklığı yapamam.

0|0
    0|0
    • böyle düşünüyor olmanız çok güzel

• Böyle düşünmeyen bir insan gerçekten sevmemiş demektir bence. Bir şeyleri kanıtlamak için karşısındakini kullanmıştır olsa olsa. Bu kadar alçalacağımı hiç sanmam.

• ne olursa ne yaşanırsa yaşansın en berbat ilişki olsun anlatılmaz..anlatılmamalı..detaylar falanda değil olay direkt kapatılmalı..bunu yapan kızsa dünyanın en lanet karısı..erkekse adam değildir..herkesin hayatı devam ediyor..kimse kimsenin hakkında olumlu ya da olumsuz yorum yapmamalı ilişki sonrası..yapanında amk..

0|0
    0|0
  • Özelimi anlatmam

ufak tefek anlatılması gereken birşeyse bahside geçerse anlatırım

sırada gündelik işler gibi gezdiğimiz gördüğümüz yerler felan

0|0
    0|0
  • ezik onlar ondan böyle yaparlar, bu gibi kişiler kocalarıyla ve hanımlarıyla yaptıklarını bile anlatmaktan utanmazlar evlenince

0|0
    0|0
  • Var tabiki öyle yavşkalar

0|0
    0|0
  • asla anlatmam kimle ne yaşadığımı bir ben bilirim bir de Allah

0|0
    0|0
  • tabikide hayır o senin gizlin olmalı herkes bilirse aleyhine kullanan çok olur

0|0
    0|0
  • senin anlattığın gibi değil ama şöyle oldu; ayrılmıştım ve benden ayrılasıya bir başkasıyla olmuş flört etmişler ama o cocuğu sevememiş çünkü beni unutamamış. ben gelince o cocuktan ayrılmış bu rumundan benim hiç haberim yoktu. şüphelenmeye başlamıştım ve face hesabını ele geçirdim bütün foyası çıknca ortaya gözüm döndü. Anasını bile ağlattım bayağı bayağı ağladı yani kadın karşımda. Bana yalan söylüyorsan bedelini ödersin! :)

0|0
    0|0
    • ne yaptınız bedelini ödetmek için

• dikkat edin sizinkileri dökmesinler

• ederim te allhm

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güzel bir soru :).Okadar nefret dolularki eski sevgililerini bazıları facebookta, twitterde veya sosyal medyada tüm nefretini bir zamanlar sevdikleri insanlara püskürtüyorlar.Ne yazık değilmi?Seviyorum diye başlayan kelimler küfürle bitiyor.Ben geçmişimdeki insana toz kondurmam

0|0
    0|0
    • evet ayrıldıktan sonra hepsi intikam peşine düşüyor facebook da vb sosyal paylaşım sitelerinde eski kız arkadaşlarını rezil etmeye çalışıyorlar

• Ben anlıyorum öfkelerini anlıyorum düşüncelerini ve anlıyorum neden terk edildiklerini veya terk ettiklerini.İçlerindeki kötülük ve karamsarlıkların dışa vuruşu okadar belirginki soruyorum kendime acaba ilişkilerinde karşı tarafa ne yaptılar?Bunları söyleyenler neler yapabilirler?Ben hakaret veye küfür edersem geçmişime onu içimde yaşarım ve içime gömerim .Nasip değilmiş derim, üzülürüm, kızarım ama sevgimi kirletmem.Tabiki nasıl ayrıldığımızada bağlı ama yapmam.Onun nefretiyle yaşayamam.

• keşke herkes böyle düşünse

• Sizde her halti yimeyin canim ... Sevgilinle ne ozelin olur kii... Yimediginiz halt kalmio sonrada korkuosunuzzz...

0|0
    0|0
    • büyük konuşmamanızı öneririm

• Yavrucum artik 24 olucam birakta buyuk konusayimm... Hicc kusuraa bakmaa yaniii hakliyimmm...

• eski sevgilim demeye utandığım insanın ta kendisi

0|0
    0|0
    • özelinizi ayrıldıktan sonra paylaştı dimi

• kurtulmadım. arada intihar ediyor beni şikayet ediyor. ölürse sorumlusu benmişim. beni yaşarken öldürdü. savcılığa şikayette bulundum 6 aydır güya aranıyor.

• konuşmak istersen ekleye bilirsin. acayip tecrübe sahibi oldum sayesinde

• böyle bir sey yapmam

0|0
    0|0
  • Hayır .. Bu Benim Özelimdir Kimsenin Bilmesine Gerek Yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...