Ne giydiğimizden çok,o giysiyle nasıl hareket ettiğimiz önemli!

İnsanları giyimleriyle eleştirmek huyum değildir. Herkes kendine baksıncılardanım ama geçen gün arkadaşımla yürürken 40 yaşlarında bir hanımefendi şeffaf tayt giymiş önümüzde eğildi.iç çamaşırı gün gibi ortada sonra doğruldu taytı arasına kaçtı bu sefer. Orada arkadaşım kahkahalarla gülerken ben o kadın adına ciddi anlamda utandım :S Düştüğü durum üstelik bunu bilinçli yapması hiç hoş değildi. Ne isterse giysin insanlar,karışmak haddimiz değil ama ne giyiyorsan ona göre oturup kalkmasını,hareket etmesini de bilmek gerekiyor ya .s

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet cok var maalesef oyle menapoz teyzeler. 60 yasında bir teyzenin, leopar desenli tayt giydigini gorunceye kadar, benim de yasama sevincim vardı :)

Ya insanların ne giydiginin aslında hic onemi yok, giydigini tasıyabilmek ve yakısanı giyebilmek baska birsey...komik olup, insanlara malzeme olmanın ne geregi var yani :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yiğidin malı meydanda hesabına getirmiş o :) bence herkes adabına göre giyinmeli. Kimsenin kimseyi zor durumda bırakmaya hakkı yok derim ben...

1|0
    0|0
  • vayy matureye bak sen, çok ayıp :D

1|0
    0|1
  • Sonrada tacize uğrayınca ağlıyolar , resmen sapıklara davetiye çıkarıyo

0|0
    0|0
  • 40 mı tam mature o teyze nerde oturuyor acaba adresi felan biliyomusunuz

0|0
    0|1
  • teşhircilik çoğu kadının ruhunda -az da olsa- vardır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok haklısın ..için neyse dışında o olmalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...